Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párok ti hogyan viszonyu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párok ti hogyan viszonyultok a pénisz méretbeli különbségekhez, zavar titeket, vagy felizgat?

Figyelt kérdés
Pl. ha kisebb cikizitek, ha nagyobb irígykedtek (persze csak viccből) stb. Írjátok le a korotokat is, és hogy hány cm a tiétek és a párotoké.

2020. aug. 18. 03:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem viszonyultam hozzá egyik kapcsolatban sem. Nem mindenkinek egyforma.
2020. aug. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Páromé teljesen mindegy, hogy mekkora, úgy szeretem, ahogy van.
2020. aug. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 14-15cm aktív vagyok

A páromé 16 cm, de azt nem használjuk ful passzív.

Páromnak tökéletes a méretem,

Nem vagyok irigy hogy az övé nagyobb, az a lényeg hogy re desen működik és naponta több menetet is bírok, 40

2020. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as az eddigi tapasztalataid alapján mekkora az átlag? Mennyire gyakori a 16 cm vagy annál nagyobb méret?
2020. aug. 18. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méret a lényeg. Az csak 1 fizikai adottság az összes többi mellett. (Egyébként jelentéktelen fél centi a különbség köztünk. De ha 10 centi különbség lenne akármelyikőnk javára, akkor is úgy szeretném, ahogy van. Őt, és nem a mérete miatt.)
2020. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!