Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalabb passzívak mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb passzívak mire vágynak első randin?

Figyelt kérdés

Mi az ami imponál nektek?


Egy nálam fiatalabb, vékony passzív szeretne randizni velem. Képcsere stb megvolt.


Elmennénk sétálni valami parkba vagy ilyesmi. De nem tudom, hogy udvaroljak neki. Nagyon helyes kisfiús arca van. Nem akarom kisfiúként kezelni vagy irányítani se, de gondolom a kellő határozottságot elvárná.


Tippek?



2020. aug. 20. 02:49
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Most komolyan, te aktív vagy és mi itt adjunk tanácsot, hogy mit és hogyan tegyél?! Maradj otthon, verd ki magadnak!!!
2020. aug. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem őszintén érdeklődően beszélgess vele. Kérdezd, te is mesélj magadról, ismerjétek meg egymást valamennyire.

Kivéve, ha csak azt akarja hogy gyorsan leszophasson, vagy megdugd. Akkor tanácstalan vagyok, olyanban még nem voltam.

2020. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez a két emberen múlik, és nem azon hogy aktív vagy passzív valaki. Van aki a mozgalmas első randikat szereti pl bowling, de van aki a beülős, kávézós randikat. Beszélgess vele, de akár meg is kérdezheted, mert nem ördögtől való dolog, hogy megtudd valakitől, hogy mit szeretne csinálni az első randin, hova szeretne menni.
2020. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha kapcsolat a cél akkor beszélgessetek, Kérdezd őt mindenről, hogy van, munka család, vágyak, nyaralás stb.

Közbe mond hogy nagyon tetszik neked amit ide is leírtál.

Ha dugni akartok akkor csak a szexről duma és essneki.

2020. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

gondolom arra, mint bármilyen randin. Megismerni egymást. Ha szexre kerül a sor, akkor pedig a lassú, nem kapkodó szexre, ahol van idő mindenre, nincs kapkodás, nincs "muszáj".

Én arra vágynék, hogy elsősorban nekem legyen jó így elsőre, mert én vagyok a kezdő. Nem bánnám ha a pasi kicsit rámenős, vagy csinálna 1-2 olyat amit látszólagosan szeret és élvez, mert hát ez benne van a fantáziában ha te vagy a passzív, de azért figyeljen rám és ne lépje át a határokat.

2020. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Vedd elő neki és mutasd meg.
2020. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Éreztesd, hogy te milyen lovagias, romantikus vagy, legyél "cuki, kedves", a fiatalok még a szőkeherceget keresik.

De azért ha szóba kerül a szex téma, kezeld nőként, légy határozott. Érd el, hogy felnézzen rád

2020. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!