Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy "kell" lábfétisezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "kell" lábfétisezni?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek a hülye kérdésért, ráaadásul 40+-os fickó vagyok. A lényeg az, hogy azt vettem észre, hogy ha látok fiatal srácokat mezítláb, vagy papucsban, akkor megakad a lábukon a szemem. Ha fotón is látok lábfejeket, nagyon szívesen nézem. Aztán olvastam a lábfetisizmusról, de nem tudom a gyakorlatban elképzelni, hogy hogy zajlik. Szívesen ki is próbálnám, hogy hogy megy ez, csak attól tartok, hogy egy ilyen "aktívpasszivhánycentis" beállítottságú közösségben ez nem nagyon működne. De érdekelne, hogy meleg/bi lábfetisiszták hogy csináljátok?


Előre is köszönöm, hogyha nem bántó, hanem releváns válaszok születnek.



2020. aug. 21. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen sráccal. Arra kért, hogy lábbal masszírozzam a péniszét. Hogy nekem is jó legyen, szájjal kielégített.
2020. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen általános "recept", ki mit szeret azt csinál :) Lehet azt amit az első ír (footjob a neve), én a magam részéről leginkább talpat nyalni, lábujjakat szopogatni szeretek/szeretnék, van aki ennél "lightosabb" dolgokat csak, pl. masszírozás, csikizés stb.
2020. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy sráccal voltam aki ilyen volt.

Kezdetben nálam csak poénnak indult a beszélgetés, nem vonzott a dolog.

Elmondta chaten mit szeretne, kamerán mutatta a szerszámát, az sem volt rossz, de valahogy engem nem vonzott annyira.

Aztán 1 hét múlva arra jártam, gondoltam rácsörgök, hogy aznap arra leszek, ha ráér és gondolja találkozhatunk.

Baromi helyes és nagyon szimpatikus 30-as srác volt.

Beszélgettünk egy kicsit, majd levetkőzünk, én háton feküdtem ő pedig rámfeküdt, és elkezdte a farkát dörzsölni a combomhoz, úgy mintha megdugna. (remélem érthető mire gondolok)

Baromi jó érzés volt, neki is nagyon bejött, párszor még találkoztunk, aztán akadt egy komoly kapcsolata ami miatt már nem jártunk össze.

2020. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!