Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok nem merem felvála...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok nem merem felválalni mert félek hogy a szüleim és a barátaim ez miatt elfordulnak tőlem. Mit csináljak? Titkolgatni is olyan rosz mert mindig kérdezik mért nincs barát nőd...

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Titkolni nem lehet ilyesmit
2020. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

1. Téves kategória

2. Ne légy beszari, elő a farbával!

3. Ha emiatt elfordulnak tőled a barátaid, akkor azok nem is voltak igazán barátok, szóval még jól is jársz.

4. Ne parázz a szüleid előtt, ők akkor is szerettek mikor kicsiként telefostad magad, és hülyeségeket csináltál. Biztos vagyok benne hogy a szeretetük cseppet sem fog változni irányodban. Ez már a 21. század, szóval éljen a modern, felvilágosodott gondolkodás.

2020. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mertem felválalni,de miután meg ismerkedtem egy fiúval.Mielőtt be mutattam volna szüleimnek előtte egy nappal mondtam el hogy meleg vagyok. Szerencsére nagyon jól fogadták és a párom is szerették mint saját fiukat. De a barátaim azok elhagytak faluban éltem itt ezt nem sokan fogadják el sajnos. 3 évig voltunk kapcsolatban. Sok sikert kívánok :)
2020. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj az oktatásodra és próbálj valamilyen munkát szerezni hogy minél előbb önálló tudj lenni. Utána már kevésbé fontos hogy a szüleid elfogadják-e. Illetve tudsz majd találni olyan barátokat akik elfogadnak olyannak, amilyen vagy.
2020. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Mitől van ez a kényszer, hogy az ember mindenről beszámoljon a családjának vagy bárkinek ? A kérdésre meg azt kell válaszolni, hogy neked meg minek van barátnőd ? Ha a válasz meg a testiségre vonatkozik, akkor tovább kell kérdezni némi lefitymáló hangsúllyal, hogy csak ezért ?
2020. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondod,kivágod a fát magad alatt.Nem kellene.Senkinek.Ha mások is megtudják,már pedig ha a szülőknek elmondod,sokan mások is tudni fogják,

mert majd tanácsokat kérnek másoktól,hogy mi tévők legyenek.És a pletyka

nem áll meg.Ez majd ki hat az egész életedre.És ebben az országban,nagyon

nehéz lesz boldogulnod,sajna.Úgyhogy,senkinek soha.A kérdésekre a csajokkal

,még nem találtam meg az igazit,legyen a válasz.

2020. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont uhyanígy éreztem, amikor még éltek a szüleim , kb. 20 éve és jóval fiatalabb voltam. Nem tudom miért, de úgy éreztem, joguk van tudni a szüleimnek ezt. Más kérdés, hogy nem sok köszönet volt abban amit utána kaptam tőlük. Szóval jobb akkor elmondani valóban ha van hova menned, független tudsz lenni, mert ha egy világot rombolsz össze az őseid lelkében abból jól akkor is nehéz kijönni ha egyszem szeretett fiuk vagy...
2020. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem könnyü a kérdés, de általános válasz nincsen !


Magad dönted el, hogy mitévö legyél, ez a te dolgod. Itt mindenki mást fog javasolni, a saját példájukra alapozva. Tehát te is éljed a saját életedet.

Neked kell érezni egy-egy helyzetben, hogy miképpen reagálsz.

2020. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!