Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első élményem miatt vágyom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első élményem miatt vágyom még mindig hasonló partnerekre?

Figyelt kérdés

Gimisként a koliban egy srác rendszeresen kényszerített, hogy leszopjam. Ami közbe rendszeresen dugta a szám és a számba élvezett.

Fura mert nem szerettem de mégis most azt tapasztalom hogy ha nem így bánik velem a másik fél és nem domináns akkor nem élvezem.

Ez normális? Keressek ilyen partnert inkább? Vagy szerintetek mit kéne tennem. Sokáig barátnőm volt és most kezdett el újra izgatni.


2020. aug. 27. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz menjél el.
2020. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Szívesen lennék domináns. Ha gondolod írj.
2020. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Mégis hogy kényszerített? Eléggé kamunak tűnik.
2020. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Kérlek mesélj erről. Miért találnám ki? Főleg hogy a kérdésnek nem az a lényege mi miért volt hanem hogy ami volt az hat-e ki a mostani vágyaimra.


Egyébként meg voltál kolis vékony, csendes srácként? NEM? Én igen. És igen mikor egy erősebb srác veréssel fenyeget megteszed. Hát így. De persze elég kamunak tűnik gondolom. Hisz nincsenek kolik. Nincsenek szemét emberek és nincsenek áldozatok se. Majd gondolom mindjárt fordul a dolog hogy miért nem szóltam senkinek, stb. Na pont azért nem mert én éltem át és nem te. És nem akartam hogy erről beszéljen a koli. Hogy anyám vagy apám. Vagy épp a bátyám. Soroljam?

Biztos egyszerű megítélni vkit csak úgy, de máskor mielőtt a szád jár gondolkozz...

2020. aug. 27. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy azt feltételeztem kamu. 🤨 Sajnos elég sok kamus van ezen az oldalon. Vékony csendes srác voltam, bár nem kollégiumban. De szerintem inkább bevállaltam volna a verést vagy megpróbáltam volna kiállni magamért, mint hogy leszopjak akárkit is. Vagy már akkor is meleg voltál? Vagy utána alakult ki?
2020. aug. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az hogy meleg voltam-e jó kérdés. Nem voltam se sráccal se csajjal előtte. Nem tudom. De megtettem és kár boncolgatni...
2020. aug. 28. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!