Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kéne tegyek? Menjek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek? Menjek a sulija elé?

Figyelt kérdés

Ma egy évnyitón voltam. Elkísértem unokatesóm mert vidéki és Pesten kezd sulit. A lényeg, hogy az évnyitón egy srác nézett nagyon. Folyton.

Mikor elmentem WC-re utánam jött. Majd leszólított mikor kezet mostam. Nem akartam érteni miért, de tudom.

Bejöttem neki. Életembe nem volt még ilyen velem. Már évek óta izgat sráccal a dolog de sose mertem lépni. Szerintetek meg kéne próbálni újra benézni a suliba vagy elé?

Vagy mit tegyek? Izgató volt a kiscsávó. 18 lehet kb: Gondolom végzős.

Szóval mit gondoltok? Vagy ne így találjam az első partnert? Mert lehet ő is aktív. Tekintve hogy sportos kis csávónak tűnt.


2020. aug. 31. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Azért ment utánad :)

Nekem egy pubban volt ilyen, elmentem wc-re a piszoárhoz dobni egy sárgát, mire odajött egy srác (csak 2 piszoár volt egymás mellett), és elkezdte verni a farkát, nagyon helyes volt.

Sajnos mivel ilyen kicsi volt a wc jöttek sorba álltak a többiek, tovább kellett mennem. Gondolom szánt szándékkal verte ott, de csak fél szemmel nem feltűnően mertem odanézni.

2020. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

S mégis mire vársz, adjanak neked névjegykártyát amin szerepel "xy vagyok, nagyon tetszel és aktív, x cm-s szerszámmal és azt szeretem, hogy..."? Ha akarsz valakitől valamit akkor találkozz és kommunikálj vele.

Megjegyzem ha aktív vagy akkor az ismerkedésben is aktívabb lehetnél, mondjuk fel kellett volna dobnod hogy számot cseréltek és legközelebb fussatok össze valahol. Ez elmaradt, teremts alkalmat hogy összefuss vele és tedd meg akkor. Ismerkedjetek s majd kiderül ki mit akar a másiktól.

2020. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsad már. Írta hogy még nem volt sráccal. AMúgy is senki sincs erre felkészülve. Én se tudom hogoy reagálnék.
2020. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én odamennék szerintem. Hisz a nevét nemtudod, ezért csak ez az egy lehetőség marad arra, hogy megismerd.
2020. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sokan mások is így reagáltak volna első alkalommal, nem csak te. nincs semmi se veszve, ha bizton tudod hogy bejöttél neki, akkor menj vissza egy másik alkalommal, most te szólítsd le őt, kérd el az elérhetőségét és a többi majd lesz valahogy
2020. szept. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ma odamegyek! Kiderül.
2020. szept. 2. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd mesélj. Én kíváncsi vagyok.
2020. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Remélem sikerül megtalálnod valahogy
2020. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!