Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzem megalázónak az orált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem megalázónak az orált?

Figyelt kérdés
Nem akarom csinálni mert megalázónak érzem. Eddig 2x csináltam de akkor is olyan pasiknak akik kellően irányítottak. Tehát olyan kis alfahímek voltak de ennek ellenére éreztem megalázónak. Még úgy is hogy utána mindkettő szintén kielégített orálisan. Miért érzem így?
2020. szept. 1. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vagyok pasi, de szerinted te túlságosan felértékeled magad másokhoz képest, és ez lehet az oka.
2020. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Valamilyen komplexusod lehet talán rejtve. Illetve megértem, mire gondolsz, de mivel ők is csinálják, így kölcsönös a dolog.
2020. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!