Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rájöttem hogy valójában én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy valójában én meleg vagyok. Meg ismerkedtem eggy sráccal akivel szinte minden dolog eggy. De viszont én ezt nem merem fel valalni. Ő viszont azt szeretné hogy igen. Mit csináljak? Dobjam inkább vagy nem tudom. De én nekem ez nem megy.

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy számodra kényelmetlen lenne most felvállalni, új a dolog stb. Ha nem érti meg akkor mindkettőtöknek jobb ha nem erőltetitek. Nagy lelki nyomással járhat egy újoncnak, ha hirtelen fel kell vállalnia a dolgot vagy olyan pressziót érez a másik felől, ami számára nem illeszkedik a komfortzónájába.
2020. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Inkább mond meg neki az élet célod.

Ami engem is érdekel,

Megnősülsz?

2020. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond meg hogy időre van szükséged hogy elfogad te is ezt és hogy fel merd válalni mások elött. Nyugtasd meg hogy nem ött szégyeled hanem magát a melegséget nem állsz készen elmondani másoknak.

Mondhatod hogy majd ha egy ideje már együt lesztek felvállalod.

De tudod q cooming uotra nincs tökéletes időpont.

Én is ugy ismertem meg a páromat és nem tudták még rolam majd elöször pár barátnak mondtam el utána egy nap hirtelen felindulásból elmondtam ithon. Időbe telt de feldolgozták,etől ugyan ugy szeretnek. Tesom akivel nem voltam joban azt mondta nem tökmindegy kitt szeret.

Bocs kicsit hoszu lett.


Sok szerencsét.😀

2020. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem mond meg hogy időre van szükséged hogy elfogad te is ezt és hogy fel merd válalni mások elött."


EZT CSAK AKKOR MONDJA, HA VALÓBAN TERVEZ ELŐBÚJNI.


"Nyugtasd meg hogy nem ött szégyeled hanem magát a melegséget nem állsz készen elmondani másoknak."


Nem is őt szégyenli, hanem saját magát és a saját érzéseit.

Szerintem mérlegelni kell, lehet sőt talán ő az igazi, hisz azt mondja minden stimmel, és ha nem vállalja fel akkor elveszíti őt, és amikor felvállalja magát, akkor meg egy ugyanilyen embert keresgél élete végéig.

Nagyon nehéz olyan embert találni, akivel sok mindenben egyezünk, és szeretjük egymást, sokaknak erre az egész életük rá megy.

Az más kérdés, hogy "elvárni" nem lehet, hogy más előbújjon és sürgetni sem, mindenkinek a saját dolga, ki mikor bújik elő, de ő tisztázta, hogy neki egy nyílt felvállalt kapcsolat kell, ha nem egyezik a két álláspontotok, ne vesztegessétek egymás idejét.

2020. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!