Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám kivitelezni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kivitelezni, hogy ne derüljön ki?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok. Mindig is tudtam, hogy nem csak a lányok jönnek be. Fiúval nem volt még semmilyen komolyabb dolog, és már nagyon ki szeretném próbálni. Addig nem szeretném, hogy mindenki tudja rólam ezt az információt, amíg még én sem tudom biztosan. Legtöbb helyen a grindr nevű alkalmazást ajánlják kalandokhoz, de én nem szeretném magamat regisztrálni a fent említettek miatt.


Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan tudok partnert találni az alkalmazáson kívül?

(Illetve szegedi vagyok, úgyhogy itt helyben szeretnék mozogni :). )



2020. szept. 12. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve fix havert ajnálanék. Én is ilyet keresek :) Csak én Pesten. De jobb egy fix mint mindig új...
2020. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszel ki egyből arcképet - a képet előbb-utóbb úgyis meg kell osztanod ha találkozni akarsz, ill. találkozónál úgyis látni fog. Erre mondják kockázat nélkül nincs üzlet. A kockázat viszont csökkenthető, ha nem arcképes van kint (így a "turisták" nem látják azonnal), hanem majd azzal cserélsz akivel úgy tűnik a kommunikáció során hogy "alakulni fog valami".
2020. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl. itt is találhatsz. Én szintén szegedi vagyok és számomra is fontos a diszkréció, szóval megértelek. Ha van kedved, írj nyugodtan :)
2020. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!