Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek egy meleg férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy meleg férfi jobban beindul egy meztelen vonzó pasi látványára mint egy heteró nő?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő nem vizuális tipus ezért többségüket hidegen hagyja egy joképű pasi teste, és nemiszerve, míg a melegeket sokkal jobban lázba hozza. Sok heteró nő azt is mondja hogy szerintük esztétikailag szebb egy női test.

2020. szept. 12. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen. Én biszex pasiként beindulok.
2020. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy a legtöbb nőt aki nem vizuális tipus csak a párjára hozza lázba, mert őt szereti. Tehát nem arról van szó hogy egyáltalán nem vonzódnak a férfiakhoz, hanem csak aki iránt éreznek is valamit.
2020. szept. 12. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos, evolúciósan így vagyunk kódolva
2020. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Ez igaz, szerintem is ez az oka.
2020. szept. 12. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

No, valaki fölfedezte, hogy a nők aszexuálisok. Csak aztán ne hangoztasd, mert a társadalom szeret élni a kis hazugságaiban.


(Legalábbis az idomok látványától akaratlanul is fellépő szexuális izgalom jelenségéről fogalmuk sincs, mi az. A lányos passzívoknak sincs. Maga egy test, egy alakzat, bármilyen szexi is, olyan szinten közönyös nekik, mint egy bokor vagy egy zsák krumpli. Nem is forgolódnak olyanok után, akiknek "a nevét se tudják". Persze, tudatosan eldönti, hogy melyik a szebb fiú, a jobb alakú fiú, de az esztétika, az érzelem, a szerelem az nem szexuális izgalom. Az valami más. Ezt valaki vagy érti, vagy sose fogja. És most itt nem arra gondolok, hogy valakinek nyomkodják a csodapontját, aztán elélvez tőle. Nem, ez tisztán vizuális.)

2020. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
F4szt hagyja őket hidegen...
2020. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy tesznek, hogy az ne látszódjon, de ők is megnézik a pasikat az utcán, csak nem olyan feltűnően, mint a pasik.
2020. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#5 Egyértelmű. Szerintem ehhez nem kell sok ész hogy valaki rájöjjön, de sajnos a társadalom nagyon félre lett vezetve, és szeretnek álomvilágban élni. A boldog tudatlanság ugye. Csak azt nem értem hogy ott van az a kb. talán 20% nő akik megfordulnak, és beindulnak egy formás meztelen férfi látványától. Ők miért? Vagy a többi miért nem?
2020. szept. 12. 22:06
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Ahhoz hatalmas tehetség kell hogy valaki ennyire megjátsza a jégkirálynőt, bár ki tudja.
2020. szept. 12. 22:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád hány nő játssza meg az orgazmust az ágyban, a pasik meg el is hiszik, hogy mikre nem képesek :D
2020. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!