Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a NAGYON vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a NAGYON vékony passzív srácok (49-55 kg) vonzóak,vagy már annyira vékonyak,hogy nem vonzó számotokra? Szavazzatok!

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Nekem nagyon bejönnek.
A nagyon vékonyak nem jönnek be,viszont a vékony passzívak bejönnek.
Elvagyok a vékonyakkal,viszont szeretem,ha a passzívon lehet mit fogni.
Nekem csak a picit ducibb passzívak jönnek be.
Nekem egyértelmű,hogy csak azok a passzívok jönnek be,akiken van fognivaló!
42 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek :(
2020. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok és nagyon vékony. Nekem pont emiatt bejönnek. Mellesleg szerintem sokaknak mert mindenki szereti, hogy vékony vagyok. Legalábbis emiatt még sose utasítottak vissza.
2020. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én bi vagyok de nekem tetszenek. :)

Mondjuk attól is függ számomra hogy mekkora a farka, ha nagyobb mint az enyém (amit nem nehéz felülmúlni) akkor meg főleg bejövős. :) 22/F (és igen, van olyan akinek nem számít a farokméret nyugodj meg.)

2020. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az 50 kg az tényleg nagyon kevésnek hangzik. Milyen magasság párosul ehhez? Én 180 cm mellett 66-68 kg vagyok, és egyöntetű vélemény, hogy ezzel kimondottan soványnak tűnök.
2020. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ilyen írjon nekem. Szívesen találkoznék vele. Főnyeremény.
2020. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bejönnek, könnyebb irányítani, pózba helyezni szex közben
2020. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Összkép től függ, milyen magas, na meg azért a 49-55 kg között van 6 kg különbség ami azért nem elhanyagolható, na meg hogy látszik-e izom rajta, vagy csak szimplán full vékony. Kép nélkül ilyet nem igazán lehet pontosan megmondani.
2020. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen vonzódás.


Őszinte leszek, fizikailag nem fog felizgatni egy vézna fiú testének látványa, Kb. mint egy darab fa. Izmosabb, vállasabb és husibb srácoktól indulok be. Viszont ha ez a vézna fiú helyes, széparcú, akkor esztétikailag nagyon is tetszeni fog, és ha imádnivalóan aranyos, akkor még szerelmes is lehetek belé. Sőt, általában ilyen fiúkba szoktam szerelmes lenni. Szóval vonzódhatok hozzá, csak nem feltétlen a szexuális dolgok fognak "első helyen" eszembe jutni róla. (Taszítani nem taszít, csak minél véznább, annál kevésbé hoz lázba.) Ezt aztán döntse el az illető, hogy baj-e, vagy sem, esetleg még örül is neki.


Aki nem érti e között a két dolog között a különbséget, sokan lesznek, az vagy vizuálisan aszexuális, vagy érzelmi értelemben tuskó. Aki ismeri mindkét dolgot, az érti.

2020. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bejönnek az ilyen vékony srácok, de csak ha alacsonyak is.
2020. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

#9 mi a f@sznak kicsi és vékony?

Egy probababa is tud annyit😂😂

2020. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!