Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Külsőleg elégedettek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőleg elégedettek vagytok magatokkal? Ha nem, min változtatnátok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen. Kicsit több izom, kevesebb zsír.
2020. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én teszek azért hogy elégedett legyek az alakommal ami pedig olyan hogy csak sebész tudja megcsinálni akkor elgondolkozok rajta hogy ez engem menyire is zavar és menyide érné meg

Szerintem inkább te is tegyél azért hogy elégedett legyél az alakoddal mert magától csak úgy nem lessz az!!

2020. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
még jó! akinek nem tetszik, nem nézi. xD
2020. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
90%-ban, azaz elfogadom magam, de dolgozok folyamatosan rajta hogy még jobb legyen. A siker sajna nem jön magától, tenni kell folyamatosan érte.
2020. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem teljesen, még +8kg tömegelés kéne, aztán leszálkásítani, akkor már elfoghatóbbnak tartanám magam.
2020. szept. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon nem. A szőr néha kellemetlen dolog, de hát ki mit örökől...
2020. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
zavar a lógós zacsim de ez van ezt örököltem
2020. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Mások nem. Kicsit eláll a fülem. Rossz a tartásom. Vékony vagyok nagyon. :( Ennyi :D De én így szeretem magam és így is volt sok srác akivel voltam/vagyok. Szóval...
2020. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többnyire tetszem magamnak... :P
jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!