Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeritnetek mennyire sértő az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritnetek mennyire sértő az egy biszexuális lánynak, ha a kép feltöltései alapján én, mint unokatestvére megkérdezném töle, hogy meleg e, ezt persze ugy tenném, hogy a zászlóra kérdeznék rá ami kint van az egyik profilján?

Figyelt kérdés
Félek, hogy megsértödik esetleg mégse az, maximum támogatja ezt és mondja esetleg a szüleinek és ők meg leoltanak hogyan kérdezhetek ilyet.

2020. szept. 28. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kerdezd meg, hogy lattad a zaszlot, es mit jelkepez neki.
2020. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestvére vagy, rokona nem egy "akárki" ismeretlen, miért ne kérdezhetnéd meg? Csináld úgy mint az #1-es, egyébként miért érdekel ennyire az uncsitesód szexuális beállítottsága? Egészségére ha neki így jó, ne te, vagy a család döntsétek el helyette hogy ő mit akar.
2020. szept. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én férfi vagyok, de biszexuális. Tehát nem eldönteni akarom, hanem jól esne, ha a családban enm egyedül lennék és így ugymond könnyebb lenne felválalni.


Amugy az édesanyám, aki nem fogadta jól az outomat az mondta, hogy mégis milyen lenne már ha ráírok meg stb.

2020. szept. 28. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!