Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Konditeremben, uszodában,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditeremben, uszodában, koliban, meló zuhanyzóban láttatok már meglepő adottságú fiút?

Figyelt kérdés
Extrémen szőrös cerka, nagy tojások nagy vagy túl kicsi cerka, stb.

2020. szept. 28. 00:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem, basszus ahova járok úszni, ott a srácok úgy takargatják magukat, mint a szende szűz lányok. Szóval nem, hogy extra, hanem kb semmilyen dolgot nem látok.
2020. szept. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Gimiben foci edzés után tusolóban senki nem takargatta magát, de nem is volt kirívó esett, a 95%-ának mindenkinek borotvált volt teljesen, a vékonyabb cigányoknak volt nagyobb az átlagosnál, kb ennyi.
2020. szept. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
melóban látok brutál szőrös cerkákat meg van egy fiatal srác nagy lógó zacsival
2020. szept. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Melóhely zuhanyzójában láttam kollégám 25/6-os szerszámát. Lógva is brutális volt.
2020. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos az ilyen helyeken volt már rá példa hogy engem bámultak meg, mert az átlagnál nagyobb és vastagabb a farkam, én meg nem vagyok szégyenlős fajta, miért is lennék, de már zavart egy idő után hogy bámulják az embert ...
2020. szept. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

1#

Ezt a kommentet olvasva nem csoda hogy takargatják magukat

2020. szept. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
persze mindenhol látni,kondi-strand-uszoda zuhanyzojaban van mindenféle,kicsi,közepes és extrem nagy..jo szexi az utobbi
2020. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is bámultak
2020. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet mindig nézték. :)ez van.
2020. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer volt olyan egyik nagyobb margitszigetibe épp tusoltam csak annak az ajtaja éppen a nagyközönség felé nyílt ezért mindíg hátra pillantottam hogy mennyien bámészkodnak és tudok e nyugodtan tusolni viszont a mögöttem tusoló egyszer elkezdett nagyon csúnyán nézni majd befordult a sarokba és szúrós szemmel hátra nézegetett gondolom azthitte hogy ő volt szempárom elgondolása igaz eléggé félre értett de nemtudtam abban a hejzetben hogy sírjak e vagy nevessek 😅
2020. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!