Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha tizenéves fiúként elfogadom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tizenéves fiúként elfogadom egy bő 30-as as férfi közeledését (20 év korkülönbség) mire van több esélyem?

Figyelt kérdés

Hogy tényleg rendes kapcsolatot szeretne vagy inkább csak szexuális partnert?


Nagyon szimpatikus, kedves, figyelmes és rendesnek tűnik, de nincs tapasztalatom. Eddig csak olvastam amit lehetett meleg témában. Azt mondja, mindig egy hozzám hasonló társra vágyott, de csak a saját korosztályával voltak alkalmi kapcsolatai, viszont velem komolyak a szándékai.

Tudom, hogy van rá példa, de általában mennyire megszokott a rendes kapcsolat ilyen felállásban?


Egyáltalán mennyire szerencsés 0 tapasztalattal egy ennyivel idősebb férfivel összejönni?



2020. okt. 2. 07:51
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
54%
Arra, h jól megdugnak. Arra szàmíts. Semmi többre.
2020. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Mézes madzag,mert fiatal és hiszékeny vagy. Lelkileg manipulálható.

Mivel neked tetszik ez a helyzet,így beígér mindent,csak hogy megkapja amit akar.

Aztán mész te is parkoló pályára. Majd néhányszor még elő vesz,mint egy üritő zsákot,ameddig mással kavar.

2020. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
ugyan kérlek,ne légy naiv. NE BÍZZ SOHA SENKIBEN
2020. okt. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
a sexpartnerre
2020. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
ne bízz benne és ne fogadd el
2020. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Mindig van remény, de nagy valószínűséggel csak alkalmit akar.

Találkozzatok pár alkalommal szex nélkül, meglátod, mennyire türelmes.

2020. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 kovpet ***** válasza:
91%

Akármi lehet, de én is nagyon örülnék egy ilyen fiatalnak és eszembe se jutna megbántani vagy kihasználni. Nagy valószínűséggel ő dobna engem, mert igénye lenne a kalandozásra és a változatosságra.

Tehát nem lehet általánosítani.

2020. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

1. verzió, h csak szexre kellenél neki

2. verzió, h esetleg komolyabb kapcsolatba kezdtek, de esélyes h lekezelő lesz, éreztetni fogja, h ő az idősebb, okosabb, ezért neked alá kell rendelned magad neku (én így jártam)

3.verzió, infantilis személyiség, ezért akar ennyivel fiatalabb fiút magának

2020. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
57%
Szerintem se jó ötlet, egyáltalán miért gondolkoztál el rajta? Aki azt állítja harmincvalahány idősen, hogy csak alkalmija volt ( bár ki tudja, hazudhat is, vagy lehet nemi beteg is! ) azzal kapcsolatban főleg ne legyenek illúzióid. Nincs olyan hogy az idősebb amúgy normálisabb szerintem, keress korodbelit. Amit valaki tanácsolt, hogy találkozz vele párszor hogy kiderüljön mennyire türelmes szerintem az se jó ötlet, egy percet se pazarolj rá.
2020. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha gondolod írj rám és mesélek nekem hogy volt :) Amúgy meg szerintem neked kell érezned, de mondom ha gondolod írj.
2020. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!