Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem az lenne a normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az lenne a normális, hogy akit szopnak, annak kevesebb elvárása van a másik felé?

Figyelt kérdés

Én nagyon rossz véleménnyel vagyok arról, akinek felajánlom, hogy leszopom, mégis ő sorolja az elvárásokat.

Nekem kell a számba venni a farkát (ami lehet, hogy túrós vagy büdös), azonban én ezt meg teszem szó nélkül, ha tetszik az arca.


2020. okt. 4. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Jó nagy hülye vagy
2020. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2020. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

A normális az lenne, ha mindkét fél szimpatikus és vonzó lenne a másiknak. Tudod, attól, mert valaki nem a passzív felén van a faroknak, attól még nem akar akárkivel szexelni. Még ha csak orális szexről is van szó.

Az a baj veled, hogy te ezt egy uralkodó-alárendelt viszonynak fogod fel, ami eléggé beteges.

2020. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Tudod, attól, mert valaki nem a passzív felén van a faroknak, attól még nem akar akárkivel szexelni."


Nem akárkivel kell szexelnie, hanem egy olyan emberrel, aki állítólag bejön neki.

2020. okt. 4. 15:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te leszopsz egy túrós farkat akkor elég gáz...

Már bocs. És igen is lehet elvárása. Mi van ha be se jössz neki, akkor hogy állítja fel? Picit fura szerintem a hozzáállásod

2020. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinek kell, hogy legyen elvárása, nekem például az ápoltság az ami nagy "elvárás". Azért tettem idézőjelbe mert ennek természetesnek kellene lennie.

Neked is van egy elvárásod, legyen helyes :)

2020. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szándékosan költi át mindenki, amit írok? Igen, lehet elvárása (nem is állítottam sehol ennek az ellenkezőjét), de az szerintem visszás, hogy ő sokkal több igényt támaszt a másikkal szemben.
2020. okt. 4. 18:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mint a tömegközlekedés. Egyesek hajlandók buszra szállni, egyesek pedig csak akkor hajlandó, ha háztól házig megy a busz, nincs is rajta sok utas és még ingyen is van.
2020. okt. 4. 18:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Te döntöd el, ha olyan elvárásai vannak, amik neked már nem férnek bele, keress mást.

Nem kötelező lesz-pni.

2020. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem vagy hulye enis engedelmes vagyok
2020. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!