Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért rám haragszik a haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rám haragszik a haverom emiatt?

Figyelt kérdés
Voltam egy 29 éves sráccal. Nem volt helyes de nagyon jó fej. Ő volt az első akivel dugtam anno. Megmaradt a barátság mert szeretem ahogy kezel és őt magát is. Szóval nem szép de jó az ágyban. Ajánlottam egy másik srácnak aki szűz volt. És hát kiakadt azon, hogy a fiú neki nemet mondott. És hogy én milyen vagyok. Holott szíve joga mindenkinek nemet mondania. Nem? Miért kéne megdugnia azért mert én ajánlottam. És akkor ilyenket írt, hogy ronda a csávó így mit válogat. Nem ronda csak nem tipikusan szépfiú. De értitek mi bajom? Normális ez szerintetek?

2020. okt. 4. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A Szűz pics@k mindig hisztiznek, de mondjuk miből tartott volna megrakni a hisztis picsa valagát?
2020. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Passzív vagyok. :P
2020. okt. 4. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlévők mindig kivételek :)
2020. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő azt hitte, hogy fixen lesz egy pasi akivel dug. Gondolom már készült fejben arra hogy egy új pasit farkalhat. Itt a sorrendben volt a hiba. Előbb a pasinak kellett volna beszélnek róla, esetleg képet mutatni neki, utána a haverodnak aki dugta volna. Szerintem a sorrenddel volt a gond.


Egyébként nem gondolom akkora nagy katasztrófának. Nem a te hibád hogy nem jön be neki.

2020. okt. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!