Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, van hogy titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, van hogy titeket is felizgat egy szép sneaker egy helyes pasi lában?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül arra gondolok, hogy csak a cipőre gerjed valaki, hanem inkább arra, hogy nagyon sokat dob az összképen, és kevésbé kívánnád, ha a sneaker nem lenne a lábán.

2020. okt. 5. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem

Ezek a cipők nagyon olcsó anyagokból készülnek, nagyon drágán eladva. Gagyi cipők gagyi másolat embereknek.

Bőr cipő, európai gyártó!

Stílus, minőség!

2020. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Kínai cipőre, nem igazán.
2020. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Esetleg egy converse cipőre,

Gumi és vászon, nem tiszta műanyag

2020. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem

Nem vagyok se cipő se láb mániás

2020. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgat fel különösebben.
2020. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább a láb izgat, főleg ha szép szőrös.
2020. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sokat számít nekem, lehet akármilyen szép a srác ha egy kínai gagyi cipőben van, sokkal kevesebb az esélye annak, hogy csináljak is vele valamit.

Ha szép, márkás, divatos cipő van rajtuk akkor levesznek a lábamról velük. Főleg mikor kilóg a zokni is, esetleg boka is látszik.

Ha meglátok egy cuki vékony vagy izmos srácot, az első hogy a cipőjét, lábát megnézem meg az arcát, majd összképét.😍👆


Én magam is cipő, zokni mániás vagyok.


19/F

2020. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, számomra sokat számít egy sneaker, szerencsére a páromnak is
2020. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Bizony, fel. Nekem maniam a cipo, ez a fetisem. Szeretem, ha egy fiatal srac a sneakeren kerul kozel hozzam, akar taposassal is. Szeretem a szep, ferfias labakat, ha hozzam ernek, ha megerinthetem oket minden fele modon. Es az lenne jo, ha ez nekik is tetszene.
2020. okt. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!