Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt a legrosszabb alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb alkalmi randid?

Figyelt kérdés
Tehát mit csinált rosszul vagy mi volt? Nekem a legrosszabb egy olyan srác volt aki 19 éves volt és izmos. Mikor nem tudott elélvezni erőszakos lett. Dugta a szám és egyre jobban hátha elmegy. Végül el is ment, de nem állt le és éreztem nincs választásom mint tűrni.
2020. okt. 13. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a legdurvább mikor a túrós farkát elővette hogy sz-pjam...Addig tartott a randi :D
2020. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Amikor előadta, hogy bírja a nagy méretet, majd amikor sor került a dologra gumi nélkül is a makk ha befért de azon is nyöszörgött

Tipikus esete annak aki szájhős, aztán 0 rutinnal csak les

Kb fél óra vesződés után én magam vertem ki a hátára aztán elköszöntem.

2020. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
amikor el se jött az aktív
2020. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyetlen egyéjszakás kalandom, szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, iszogattunk, majd felmentünk a lakásomra. (én vagyok a nő)

Már javában dugtunk, amikor egyszer csak felpattant és kiszaladt a fürdőbe.

Nem tudtam mire vélni. Hát kiderül, hogy rókázni ment ki, de nem találta el a WC kagylót, így kifestette a fél fürdőt. Szerencsétlen jószág szégyenében azt se tudta mit csináljon és a pólójával meg a zoknijávál mosta fel a fürdőt. Mentségére szóljon, vagy egy órát elmatatott bent, de tényleg tisztára törölt mindent. Megszégyenülten kért egy pohár vizet meg egy pólót (csak egy nagyobb női volt kéznél) és hazaballagott.

Rendes volt, mert 2 nap múlva felhívott bocsánatot kérni és elhívott kávézni, hogy kimagyarázza magát. Addig-addig, hogy végül mégiscsak az ágyban kötöttünk ki és életem egyik legjobb élménye volt. Szerintem nem győzött kárpótolni a rókázós incidens miatt. :D

2020. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
kategória kedves utolsó
2020. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Igen, szólt már más is.

Bocsi, nem figyeltem!

Saját válaszomat nem tudom törölni, úgyhogy légyszi akit zavar, az jelentse az adminnak.

2020. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer is randiztam egy fickóval mind a két randin kettőt lökött rajtam és elélvezett ez egy kicsit kiábrándító volt pedig nagyon jó fej volt. Én 29 vagyok passzív.
2020. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!