Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktus előtt reggel pl kivered,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus előtt reggel pl kivered, hogy tovább bírd?

Figyelt kérdés

Vagy az aktus során hányszor sülsz el általában?


Nem párkapcsolat, hanem szexhaverság mondjuk. Vagy alkalmi szex esetén.



2020. okt. 14. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy verem ki! Volt, hogy már akkor elsültem, amikor csókolóztunk. Először. Másodjára már kellett 20 perc. Harmadjára már több mint egy óra. Na, ha utána még sikerül felállítanod, reggelig lovagolhatsz rajta...
2020. okt. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa, hogy direkt vagy véletlenül kivertem előtte. Valószínűleg embere válogatja, de nálam ténylegesen használ, hogy ne menjek el hamarabb.


Olyan is volt, hogy simán el tudtam menni 2-szer szex közben, de volt hogy elmentem és utána használhatatlan volt a farkam.


Érdemes kísérletezgetni és megfigyelni hogyan működ nálad, hátha megtudsz valami újat a tested működéséről. :D

2021. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!