Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első randira valami nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira valami nagyon apró ajándéknak mi lenne jó?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, egy ideje beszélgetek Messengeren egy fiúval, és megbeszéltük, hogy találkozunk. Nekem valahogy természetesnek tűnt, hogy valami nagyon apró kis ajándékot szeretnék adni neki mikor elbúcsúzunk.

Szerintetek mi lenne megfelelő? Virágot semmiképp sem szeretnék, az nagyon fura, a csoki pedig már snassz.

Köszönöm előre is a válaszokat! :-)


2020. okt. 17. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Biztos régimódi vagyok, de az elbúcsúzás egy apró, nyelves csók. Nem tudnék mást adni, az olyan "mű" lenne.
2020. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Valami olyan apróságot, ami mutatja hogy figyeltél arra mit mondott, írt neked. Vagy valami amit kedvel.

Pl. ha szereti a kutyákat akkor egy kutyás apróságot, kulcstartót. Ha szeret gépezni, egy marcipán számítógépet. Drága dolog tényleg fura lenne.

2020. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy szeretnél neki adnk valamit. Ha elsőször találkoztok, akkor szerintem a figyelmeddel ajándékozd meg ;) Tárgyban nem gondolkoznék. Ha ő nem visz semmit, akkor kellemetlen helyzetbe hozod.
2020. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első randin én sem adnék, szerintem fura lenne. A másodikon már nem annyira az, hiszen volt személyes találkozás is már.
2020. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tartogasd az ajándékot a második randira, én kellemetlenül érezném magam tőle.
2020. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Elsőn semmi. Mi van ha élőben nem ok,

Második harmadikon mondjuk de nálam akkor sem...legalábbis tárgy nem.

Szájpuszi,simi,ilyen az mehet elég ha tudja,hogy okés.

2020. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Vigyél kinder tojást odaadod, megeszitek, ami benne van, odaadod. Ha kidobja, akkor nem kellesz neki.
2020. okt. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Első randis tárgyi ajándékról én még nem is hallottam. Valszeg a partnered sem, ezzel tényleg kellemetlen helyzetet teremtenél.


#7-es: respect 🤣

2020. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!