Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit csináljak? (B...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
5 éve vagyok a párommal és júliusban a születésnapomon elment ajándékot venni reggel 9 kor és hajnal 2 kor ért haza ajándék nélkül! Felhívni nem tudtam mert “lemerült a telefonja” ! Soha nem fordult ez elő se előtte se utánna. De nagyon kerüli a témát amikor felhozom engem meg nem hagy nyugodni! Azt mondta hogy régi barátaival találkozott és iszogadtak (nem volt részeg és alkohol szagú) és lekéste az utolsó vonatot (külföldön élünk)!

2020. okt. 18. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Tulajdonképpen azt gyanítod hogy megcsalt? Vagy mi az oka annak hogy nem hiszel neki? Volt bármi okod arra hogy 5 év után bizalmatlan legyél?
2020. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Kérj tőle szűrési papírt, frisset, mert lehet olyan ajándékot vitt, amit nem lehet látni.....csak majd később....:(
2020. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen azt gyanítom! Nagyon furán kerüli a témát! Nem kell papír 21 éve pozitív Így fogadtam el ! Én szerencsére nem mindig figyelek !
2020. okt. 18. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát születésnapodon ment ajándékot venni aztán visszajött anélkül és nem beszéltek róla? Hát azért ez elég érdekes, arról nem is beszélve, hogy az meg extra g*ci húzás volt ha pont aznap csalt meg.
2020. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne is mond azóta szétcsesz az ideg! Ha ez beigazolódik , megy a levesbe meg az 5 év is vagy 6 nem is tudom már!
2020. okt. 18. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerülhetett valamiért rendőrségre, vagy egy olyan megalázó helyzetbe, amit szégyell elmondani, de az is lehet, hogy igazat mond. Vagy akár más is. Ne hagyd, hogy a zöldszemű szörny eluralkodjon rajtad, mert az képes tönkretenni az életed. Persze ha a jövőben tágabbra nyitod a szemed, az nem árt.
2020. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!