Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok; nekteķ bejön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok; nekteķ bejön a Love Victor sorozatból Victor?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Igeen! Imádom, Victort. Őt is crusholom. Nekem mindig is a tipikusan cukifiúk az eseteim.

De azért #Venji

2020. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
19%
Nem vagyok meleg.
2020. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem, maga a sorozat is szerintem túl sok, a film is szembeköpte magát, ez is.
2020. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem ismertem ezt, de ha mar drusza... :D

Ha ez a ciganykepu fiu a Victor, helyes gyerek. De ennyi. Gondolom Kobanya alsotol mintegy 7651,4km-re esely sincs arra, hogy adjak neki autogrammot :D

2020. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem gond, biszexként írok. Nem annyira az esetem, bár aranyos az arca.

Viszont már a film is túltolta a biciklit. Gondolom a film középpontjában a homoszexualitás elfogadása állt, akkor maradjon is ennél. Az már nagyon erőltetett volt, hogy ebbe belekeverték az egyebeket és egy meleg fekete zsidó srác lett a szerelme végül. Hiába lett volna egy szerethető, jó film, a vége nagyon mű lett ezáltal.

Sorozatot nem láttam, de majd megnézem. Viszont ez alapján itt is hasonló probléma lesz.

2020. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem szimpi,

Szőkésbarna 100kg az kéne

2020. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
A konyvbe jobb volt, a film cuki, a sorozatot nem lattam... de konyvben jobb a tortenet
2020. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!