Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire elfogadható, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire elfogadható, ha melegként nem engednék senkit a fenekemhez?

Figyelt kérdés

Top vagyok. Volt már, hogy kinyaltak és ujjaztak, de nem élveztem. Kellemetlenül éreztem magam.


Még amikor szopattam sem szerettem ha az ujját a bottom a fenekembe akarta fúrni.


Van ilyen?


26/F



2020. okt. 19. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te nem meleg,csak langyi vagy is még az se csak langyika.
2020. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj szerintem. Van sok passzív, akit nem is érdekel a feneked. Én pl uni vagyok, nekem mindegy.
2020. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Azt azért ugye vágod hogy van aki aktív, van aki passzív és van uni is?

Ezek szerint te nyilván aktív vagy..

2020. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit furcsa vagyok. Passzív nak tartom magam, és dugtak is. De jobban szeretek inkább szopni.
2020. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvan a mag ízlése.
2020. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
maga
2020. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Full aktív vagy. Nincs ezzel semmi gond. Ilyen pasit keresek. Írj ha gondolod kérdező.
2020. okt. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Vuk-91 ***** válasza:
100%
Szexualitástól függetlenül az igazán öntisztelő ember nem enged be csak úgy bárkit az intimszférájába (magyarul, nem foghatja meg idegen a fenekedet). Az hogy meleg vagy nem jelenti azt hogy állandóan meg akarsz mindenkit szexelni, vagy hogy mindenki téged szexeljen meg. Én se szeretem, ha egy vadidegen azzal fogad, hogy menjek vele közös masztira, se azt, hogy egy random vadidegen lány lehív és egyből szexet kínál fel. Mert mindkettő megtörtént, az egyik valami öreg bácsi volt, a másik meg vagy prosti aki ezzel akart kicsalni belőlem pénzt, vagy rajta keresztül akartak elrabolni. Az ember beszámíthatatlan lény, és sajnos, sok ember tűnik el úgy, hogy később vagy holtan találják meg, vagy megnyomorítva. Ezért kell megválogatni hogy kivel mit csinálsz, kinek mit engedsz meg.
2020. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Így normális

Ha top vagy úgymond

Full aktív vagy.

Csak full passzív srácokat keress, és nem fogsz kellemetlen szituációba keveredni.

2020. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
top vagyok de szeretem ha kinyalnak sőt néha ujjaznak is. Volt 1x egy srác ő olyan jól izgatta nyelvvel hogy el is élveztem
2020. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!