Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket ért bántalmazás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ért bántalmazás a suliban vagy bárhol a melegségetek miatt?

Figyelt kérdés

Erről a cikkről jutott eszembe:

[link]


Jó példa lehet sokaknak a srác, hogy sikeres lett pedig a suliban bántották.



2020. okt. 21. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha.
2020. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudták rólam. De kaptam már beszólást az utcán pl úgy hogy nem látszik rajtam. Mondjuk elég nagy szám volt így nehezen lett volna sikerük :D
2020. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen,napi szinten.
2020. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert nem mondom el senkinek
2020. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de csak kevesen tudták.
2020. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkoriban eléggé lányos voltam, szerencsére azóta "kinőttem", és kiférfiasodtam.

Viszont akkor sok bántást kaptam. Dobtak meg öt forintosokkal, de vágtak hozzám szendvicset. Testnevelés óráról folyamatosan lógtam, mert mindig féltem együtt öltözni a fiúkkal, mert mindig ledúrták a cuccaimat a földre. A ballagásra el sem mentem.

2020. okt. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rólam csak sejtették a gimiben (akkor még nem vállaltam nyíltan) és az osztályom folyamatosan bántott, piszkált vele. És közben meg nem értették, hogy miért mindig más osztályokból voltak barátaim, velük meg az órákon kívül semmi közöset nem csináltam egy idő után...
2020. okt. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Három eset volt, amikor lebu.ziztak úgy elég rendesen. Egyik alkalommal távolsági buszon ültem, ránéztem egy fiatal srácra kb. 1 mp-ig, ami neki nem tetszett és beszólt keményen, agresszíven. ("Mit nézel, te bzi?! Odamegyek és kinyomom a szemed, te kcsg, hogy rohadjál meg!") Pedig nem bámultam meg, nem is volt jó pasi, tényleg csak 1 mp volt, amíg beleesett a látóterembe és már máshova is néztem. A második esetben egy 30 körüli csaj bzizott le a Tescoban (a párommal voltam éppen), mert megkértem, hogy picit tolja arrébb a bevásárlókocsiját, hogy el lehessen férni mellette, na ő is mondta vastagon a bolt közepén. A harmadik eset meg egy étteremben volt, az nem is face to face történt, hanem a hátam mögött gúnyosan, de érezni lehetett, hogy szándékosan úgy mondta a pasi, hogy meghalljam. Ezek a beszólások voltak, elég szrul estek ott, akkor, de fizikailag nem bántalmaztak.
2020. okt. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem általános iskolában bántottak sokat, de szerencsére középsuliban egyáltalán nem, pedig szinte mindenki tudja.
2020. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gimibe rajtam kívül az évfolyamból még ketten vállalták nyíltan, meg volt aki titkolta a többség előtt, de emiatt senkit nem bántalmaztak, olyanok voltak hogy poénkodás hogy mindig a hátsóajtón közlekedek meghasonlók, de ez hülyülés kategória volt. Egyetemen se, meg azóta se volt ebből semmi, nem csinálok olyat ami eltérő lenne másoktól, szexelni meg magánéletet élni azt nem a nagyközönség előtt fogok.
2020. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!