Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Grindrn, Planetromeon miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grindrn, Planetromeon miért nem ír vissza, mutat ő is képet, reagál, ha én ráírtam és küldtem képet?

Figyelt kérdés

Nagyon dühítő tud lenni.


Ha már egyszer írtam neki és látszik a képem, vagy küldtem, akkor ő látott engem.

Ezek után elvárnám, hogy én is tudjam kivel beszéltem.


De ő közli, hogy nem jövök be, minek mutasson így?

Miért? Azért mert én is.

Vagy nem is ír.


Ilyenkor van, hogy új profillal próbálok belőle képet kiszedni, hogy legalább tudjam, hogy ki volt az.


És utána esetleg meglátom, hogy vele már régebben is volt üzenetváltás. Vagy nem.


De evidens, hogy az ember tudni akarja, ha már foglalkozott vele.



Az meg önmagában is dühítő, hogy miért nem reagál valaki, a nemleges választ is meg lehet, sőt kell írni.



2020. okt. 25. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Csak sajnos a legtöbben nem így gondolkodnak, ahogy te, hanem ha nem tetszel, már megy is a tiltás. Meg ha azt mondod, nem. A minap nálam is volt olyan, hogy megmondtam a srácnak, bocs, de nem egymást keressük, erre elküldött az anyámba kamus g.ci címszóval.
2020. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert ha nem tetszel neki, akkor nincs értelme annak, hogy folytassa a beszélgetést.
2020. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, nem tudom hogy szoktál írni. De sokan csinálják azt h "szia" és 3 kép és ennyi.vagy van h még szia sincs. Most arra mit lehet írni? Mennyire kelti fel az érdeklődést? Semennyire. Hacsak nem nagyon bejön a srác a képen. Azt meg nem értem miért várod el h ha egyértelműen nem akar tőled semmit akkor is küldjön képet. Ha egyszer nem vagy az esete akkor minek küldözgessen magáról képet?

Az meg kifejezetten para és gáz h új profilt csinálsz h tovább zaklasd az illetőt. Szerintem átgondolhatnád a társkeresési szokásaidat, mert őszintén, az alapján amit olvastam nem csodálkozom h nincs sikered.

2020. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

De aranyos

20 évvel ezelőtt ugyan ez volt nekem is a problémám

Tedd ki a fotódat és csak azzal álj szóba akinek van, vagy az első köszönés él küld.

2020. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 -remete- ***** válasza:
91%
Utsó egyetértek. Kint van az arcom a romeon. Így csak azoknak írok viasza akiknél van kép már senkinek nem írkálok. Ha kell valami nekik írjanak. Ha nem tetszik úgy is megírom neki a felesleges körök miatt.
2020. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak a farkukat verik és fantáziálnak. Arra nem jutnak el, hogy találkozzanak is.
2020. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is max 20-as vagy mint én akkor én válaszolni fogok
2020. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6 os vagyok 22 éves
2020. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!