Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, minden passzívnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, minden passzívnak elkezd élvezéskor összszorulni a seglyuka? Ha igen akkor ez az aktívnak nem rossz érzés?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert még szűz vagyok odalent, és most sikerült végig úgy masztiznom, hogy mind 2 részen, és mikor elmentem volna, annyira összeszorult miközbe az ujjam bent volt hogy még fájt is utána! ( az ujjam és a másik is)

2020. okt. 26. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hűha, nem semmi.
2020. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
el fog lazulni később, nem fog összeszorítani annyira
2020. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Pont hogy jó amikor befeszül és jobban szorít. Intenzívebb érzést ad.
2020. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, hogy elélvezéskor a záróizom összeszorul. Ez nem lesz kellemetlen az aktívnak, mert nem annyira szorul össze.
2020. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
aktiv vagyok és tök jó érzés amikor érzem hogy rászorít
2020. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nekem is jólesik, ha összeszorul és erösen tarta a farkamat.
2020. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul hogy meg most is bele remegek
2020. okt. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én análisan (is) maszturbálok, akkor kimondottan szeretem, mikor élvezésnél bennem van valami. Ahogy rászorítok, sokkal jobb érzés :) Amúgy az aktív fél is kimondottan szeretni szokta, csak ilyenkor nem nagyon szoktam folytatni a mozgást. Inkább megvárom, míg egy kicsit ellazulok orgazmus után és úgy folytatjuk tovább
2020. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!