Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Ez most perverzség a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez most perverzség a részemről vagy inkább olyan vagyok mint egy szerelmes tini?

Figyelt kérdés

Kicsit zavarban vagyok, úgyhogy inkább sztorira fogom.

Magamat tekintve izmos vagyok, minden este edzek, hétvégén pedig általában csak komoly edzés. Van néhány tetkóm is, lazás az öltözködésem. 38 éves vagyok. Néhány hónapja szakítottam a párommal. Viszonylag hosszú idő után.

Együtt dolgozom egy pasival egy cégnél.

Ő 23 éves... Kívülállóknak tipik sznob, nem visszafogottan de elegánsan öltözik ha kell ha nem. És az aki minél több feladatot kap annál jobban örül. Tudni kell, hogy nyers a stílusa, amilyen tisztelettudó a 'feletteseivel' olyan... Hm... Undok(?) tud lenni a kollégákkal, vagy akik alább tartoznak a munkahelyen. Erős mély hangja van. Maximalista, munkamegszállott, céltudatos. Legalábbis munka közben ilyen. Mondjuk ezek nem igazán rossz dolgok gondolom.

De ha céges buli van, vagy nem hivatalos céges buli, eszméletlen jó fej, elengedi magát. És egyébként senki nem utálja, kedvelik. Mégha megis kell szokni. Van barátnője (azt hiszem csak barátnője, ebben a korban..) együtt élnek, de szerintem inkább távkapcsolat. A csaj gyakran nincs odahaza, munka miatt. Sokat beszélgetek vele, régóta, munkaidőn belül és kívül. Egyre többet. Munka után egy egy sört is megittunk. Kicsit sajnálom is egy ideje, mert nagyon magányosnak tűnt. És nagyon nagyon megkedveltem.

Külsőre nagyon nagyon vékony. Látszik, hogy edzeni is szokott, de nem a tömegnövelésre és a kigyúrt testre megy, az tuti. De így is vonzó. Karakteres arca van, mindig borotvált. Szőke, és nagyon fehér. (jellemző)


Nem akarok prózában maradni, úgyhogy a lényeg: a szakításom után rámírt egyszer, mit csinálok, nincs-e kedvem átmenni. Végülis átmentem. Beszélgettünk, ahogy korábban. Aztán elmondta, hogy muszáj volt beszélnie valakivel. Nagyon egyedül érzi magát időnként. Elmondtam, hogy meg is értem. Az egyedüllétről kezdtünk el beszélgetni a kanapén ülve egymás mellett, miközben cigizett. Én is beszéltem, ő is. Éreztem, hogy nagyon közel vagyunk, nem csak fizikailag. Egyszer csak megfogta a tarkómat és magához húzott és megcsókolt. De nem esetlen, első csók szerűen. Rögtön nyelvezve, szenvedélyesen. És ez történt. Szexeltünk. Eleinte nagyon furcsa volt egy kollégával és épp vele, de egyre jobb volt. Végig ő irányított, és inkább szeretkezés volt mint szimplán szex. Kevésen múlott, hogy nem téptük le egymás ruháit. És én voltam a passzív. Valahogy fel sem merült bennem, hogy fordítva legyen, alig vártam, hogy megdugjon. Sokáig nyomtuk, lovagoltam is rajta, hátulról is megkefélt, alul is voltam, amin igazán meglepődtem 69 is volt, szóval szimplán mondva, váratlanul életem egyik legjobb szexuális élményét éltem át. És azóta úgy is érzem, hogy tényleg kedvelem. Többet akarok. De ugyanakkor azt is érzem, hogy mint egy buta kamaszt elcsábítottak, noha nem lenne ésszerű. De végülis nem szakított a nőjével. Elmondta akkor éjjel, mert nála aludtam (egyébként a hasán és a mellkasán feküdve. Szőrös melle van és borotvált farka, értitek?!) hogy igen, biszex. De nem akarja, hogy bárki is tudja. Nem mintha szégyellné de "nem tartozik senkire". Miközben rólam a családomban is és a munkahelyemen is nyitott, hogy meleg vagyok. Szóval rólam tudhatta. És másnap pedig úgy viselkedett mint máskor. Mintha semmi sem történt volna. Nem változott meg, csak tudjátok, mint eddig. Szinte tudom, hogy szexnél nem akar többet.


Most ezt azért jutott eszembe kiírni magamból, mert ma is rám írt. Este otthon lesz, ha van kedvem átugorhatok, kb fél tízkor otthon lesz. És ami történt annak már több hete. De tanakodom, hogy átmenjek-e és meg is beszéljem mi is ez.


Szóval szerintetek egyáltalán átmenjek hozzá? És most csak engem vakított el a szexuális vágy, mint egy tinit?



2020. okt. 28. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy friss diplomás, és tanul is. Egy éve dolgozunk együtt. Tehát gondolom mindeki rájött, hogy a korkülönbség miatt is tettem fel a kérdést.
2020. okt. 28. 19:58
 2/102 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először is magadtól kérdezd meg, hogy pontosan mit akarsz ettől a dologtól, illetve, hogy biztosan azt akarod e, amit.

Ha ez megvan, akkor menj át hozzá, és beszéljétek át ezt a dolgot.

Ha csak szexre kellesz, akkor tudni fogod, hogy mit akarsz, és nem esel bele csapdákba.

MOndjuk szerintem lehet, hogy mégcsak mostakar csupán szexet, lehet később párkapcsolatban is benne lenne.

Sok sikert. :D

2020. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
100%
A korkülönbség szerintem meg annyira nem nagy probléma ebben az esetben, de ő és te tudjátok.
2020. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 A kérdező kommentje:
Tudom, jobban mondva szinte biztos, hogy csak szexre kellek ha tudom is hogy kedvel. Kapcsolatba sose menne ebel az alapján amit mondott, szerintem. De az a furcsa, hogy annyira akarom, és ebbe azért mégse mennék bele. Tiszta ciki pancserség.
2020. okt. 28. 20:09
 5/102 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem menj át hozzá. Az is lehet, hogy idővel többet akarna ő is, mint szex. Lehet már most ezért hív újra.
2020. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Legalább átmenni érdemes lenne.
2020. okt. 28. 20:27
 7/102 anonim ***** válasza:
100%
Menj át. :)
2020. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mi a kérdés. Vagy ez költői akart lenni? Fiatal kandúrbandi ezüsttálcán, hátonfekve... Élvezd!
2020. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 A kérdező kommentje:
Ez az! Nekem is ettől tűnik hülye kérdésnek. Ezért szövegeltem ennyit, mert nehéz értelmesen megfogalmazni. Csak az a helyzet, hogy nem bírom ha "használnak". Értitek? Szóval, hogy mintha manipulálna, hogy anikor akar megdughasson. De nem is állnék ellen..
2020. okt. 28. 20:40
 10/102 A kérdező kommentje:
A leírás alapján pl nektek is bejönne? Főleg a hasonló pasik véleménye mint én. Harmincasok, testépítők?
2020. okt. 28. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!