Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy heteró tudja rólad,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy heteró tudja rólad, hogy meleg vagy és barátkoznál vele, hogy jelzed hogy nem randi?

Figyelt kérdés

Pl bekerülsz egy közösségbe, egyetemi gyakorlat akármi.

Tudja rólad hogy meleg vagy egy közös baráton keresztül, de te csak simán barátkozni akarsz vele.


Hogyan jelzed, hogy nem rányomulni akarsz mint meleg, hanem őszintén érdekel a barátsága?



2020. okt. 30. 18:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy fent leírtad, ha meg azt látod hogy "gyanús szemmel" méreget akkor közlöd vele nyugi haver nem akarok semmit csak haverkodni, tudom hogy hetero vagy nem akarok rádmozdulni.
2020. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De hogyan lehet úgy jelezni, hogy nem mondom ki?


(Kimondani kicsit cikinek érezném.)

2020. okt. 30. 19:05
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, nekem csak hetero haverjaim vannak. Nem kell semmit jeleznem. Vagy talán a seggét, vagy a farkát stírölöd? Ha nem, akkor szerintem nincs semmi dolgod. Ne analizáld túl és nem lesz probléma. Ha meg nem bírod ki, az már a te bajod. :)
2020. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondom neki, hogy nem vagy az esetem.
2020. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kell jelezni. Ha nyomulsz azt úgyis észre veszi ő is és te is. Szimplán haverként viselkedsz vele. Nem tudom hogy ezt miért kell túlkomplikálni
2020. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha tudja rolad, akkor az lenne a ciki, ha nem mondanad ki nyiltan: nem akarsz semmit. Keruljenek helyukre a dolgok, konnyebben oldodik o is, ha tudja, nincs "hatso" szandek.
2020. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Hát, ha ennyire nyomulsz rá, akkor biztosan észrevette már. Egyszerü emberként már nem is tudsz viselkedni ? Illetve NEM viselkedni.
2020. okt. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Miért nyomulás elhívni kávézni?
2020. okt. 31. 10:46
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
Mert a heterók nem hívják csak úgy el egymást kv-zni, ha gyakorlatilag még idegenek. Nincs ilyesmi "barátkozás". A KV már egy szinttel feljebb van. Meg helyette inkább sör :D
2020. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jó akkor ugyanaz sörrel.


Akkor milyen programot csináljak?

2020. okt. 31. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!