Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi ideig kell egy kezdot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig kell egy kezdot tágítani?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyalod

Síkosítós ujjal, matatsz és érzed mikor férsz be.

És ő is mondja, kölcsönös kommunikáció, az első nem feltétlen a hatalmas elképesztő jó szexről szól.

2020. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én lennék a kezdő, csak érdekel általában mennyi idő, vagy hogy megy
2020. nov. 4. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő.
2020. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Függ a kapcsolattól. Alapvetően ha egészen fel vagy izgulva és orált is kapsz, nem kell sok idő, én anno 5 perc maximummal is jól voltam. Viszont én alkalmin, nem kapcsolatban vesztettem el.

Egy kapcsolatban az első eleve sokkal érzékibb sokszor, pláne ha szűz vagy, úgyhogy szerintem a csókos-tapis előjáték is eltart majd egy darabig + maga a lenti móka. Szerintem akár 10-15 perc is mindennel együtt.

De ez tőletek fog függni, mennyire és hogy kívánjátok. Akár lehet nagyon gyors vagy nagyon lassú, azt viszont mindenképp jelezd, ha valami fáj.

2020. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a kezdo?
2020. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 ujjig... amíg az már könnyedén megy. Nem időre mérik, hanem elért hatásra.
2020. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!