Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első anális közösülés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első anális közösülés előtt hogyan tisztítottátok ki magatokat belül?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem spontán volt az első, így sehgy
2020. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Wc kefével kisúroltam.
2020. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
hashajtó
2020. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Elég fiatal voltam az elsőnél, és nem voltam rá így felkészülve. De mivel jól működik minden, nem volt gond.
2020. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
beöntés volt előtte
2020. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Eddig 2x csináltuk csak a pasimmal. Annyira figyeltem csak hogy napkozben azért ne szeles babos kaját egyek. Este volt mind a 2x az anál. Sex elott 2 orával elmentem nagydologra, a vacsi csak valami kis harapás volt és elotte egyszeruen csak szappannal kivulrol megmostam a popsim. De nem volt semmi féle "belső" tisztitás. Nálunk nem volt semmi gond.
2020. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor csak tehetem, szeretek rákészülni kicsit, úgy azért mégis csak higiénikusabb. A kajával én is szoktam vigyázni, meg előtte kb 2-3 órával már nem szoktam enni, max csak iszok, vagy valami 1-2 falatos pici kaja van.

Szex előtt picivel szeretem zuhany előtt kicsit "kimosni" odalent. Nekem van erre egy kis pumpás öblítőm, de a zuhannyal is meg lehet oldani nagyon óvatosan. Nyilván öblítés előtt elvégzem minden dolgomat és utána tisztálkodom. Amikor a távozó víz tökéletesen tiszta, akkor mehet a buli ^^ Így nem is kell tartanom balesetektől, meg én is jobban érzem magam, jobban el tudok lazulni.

Amúgy ha az első szexet tervezed, szerintem egy picit előbb egyedül gyakorolgass az ujjad vagy egy játékszer segítségével. Így könnyebben tudod majd kezelni az egészet és már fogod tudni kb hogy mit hogyan szeretsz :) Ez csak egy tipp

2020. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Ott helyben találtuk ki hogy popóba is csináljuk, nem volt időm rákészülni.
2020. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!