Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg párkapcsolatban előfordulhat fizikai agresszió?

Figyelt kérdés
Szerencsére nekem sose volt ilyenben részem. Csak eltöprengtem, hogy két fiatal, sportos fiú ha összezördül akár verekedés is lehetne belőle más esetekben.

2020. nov. 15. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat.
2020. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél előfordulhat.
2020. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne megérteni, hogy ezek a dolgoknak semmi köze ahhoz, hogy valaki melyik nemhez vonzódik. Igen, melegek esetén is lehet az egyik fél erőszakos, bántalmazó.
2020. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 lány között is előfordulhat. Ez nem függ attól, hogy hetero kapcsolat vagy nem.
2020. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat. A fizikai agresszió személyiség és konfliktusfüggő nem pedig szexuális irányultságé.
2020. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,mar hogyne lehetne! Ezen szoktam legjobban kiakadni,mikor a nagyokos melegbaratok azzal (is) ervelnek a homoszexualisok orokbefogadasa mellett,hogy inkabb noljon fel a gyerek 2 apaval,vagy anyaval,mint egy olyan hetero szulo parossal,ahol agresszivitas,alkohol,drog,stb fuggoseg van,illetve nem szeretik egymast a szulok. Aha. Tehat a melegek/leszbik nem lehetnek agresszivek,alkeszok,drogosok,soot,soha nem szerethetnek ki egymasbol sem🤣
2020. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is agresszív volt. Szociopata lett gyermekkori traumák miatt és rajtam vezette le a mások által okozott sérelmeket(fizikailag és lelkileg). Ezért elhagytam, mert nem tudtam neki segíteni.
2020. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!