Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izmos passzív fiúk! Ti lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos passzív fiúk! Ti lefeküdnétek egy nagyon vékony aktívval? Volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Igazából ha uni vagy, passzív vagy, és emellett testépítő, edzel sokat, kockahas minden, csak hozzátok hasonló aktív érdekel? Vsgy van akit érdekel az ilyen pasi is? Mármint aki alapvetően jó pasi, jó teste van, de nem kigyúrt testű, nem is elhanyagolt szóval értitek. De a lényeget tekintve sokkal vékonyabb mint ti.


Ha sokkal izmosabb vagy milyen leszopni egy pasit? Milyen ha megdug? Inkább érdekel titeket, hogy milyen az ágyban?



2020. nov. 15. 23:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem személyes kérdés, hanem olvastam ilyet mostanában és kíváncsi vagyok.
2020. nov. 15. 23:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt nézem, hogy mennyire izmos a másik srác. Simán lefeküdnék egy vékonyal is.
2020. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Siman. Volt olyan dom aktiv faszi partnerem aki feleannyi kilo volt mint en de ugy sz*patott mintha egy olcso k*rva lettem vna
2020. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
180/56 vagyok ès rendre vannak izmos passzív srácok akikkel szexelek. Van aki arra vágyik hogy egy kis vézna használja és alázza. Megteszem :) nem ritka ez
2020. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem az vesz el vagy ad hozzá az élményhez hogy vékony vagy izmos dug e meg

több vékony és átlagos testalkatú partnerem volt és ugyan úgy mint az izmosak esetében is is köztük is volt jó meg rosszabb is

szóval nekem nem ez számít hanem inkább az milyen az ágyban

2021. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam nalam vekonyabb alacsonyabb aktivval es soha senki ugy meg nem szopatott

Lehet utana probalkozni xD

2021. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En eleg izmos passziv vagyok, sok aktiv partnerem volt, vekony, izmos, magas, alacsony, de igazabol nem a testalkat a fontos, hanem az erzekisege es a tehnikaja az aktiv partnernek.
2022. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En egy atlagos testu passziv vagyok

De nekem az aktiv elkebzelesem az izmos sportos szalkas kockahasas pali nekem az a kepem az idealis aktivakrol

jan. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!