Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy képzelik egyesek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzelik egyesek, hogy nem kell visszaírni Grindrn vagy Planetromeon?

Figyelt kérdés

Ráírok normálisan.

Látom, hogy elolvassa, online van vagy volt azóta és semmi.

Egy rohadt választ miért nem vet oda hogy nem egymást keressük.


Utána ilyenkor persze hogy ráírok hogy valami válasz jó lett volna, de még ekkor sem ír vissza.

Az ilyen emberek nem érzik azt a késztetést, hogy válaszolni KELL?


Amikor újra kap egy üzenetet mi van az ilyen fejében hogy úgy csinál mintha semmi nem lenne?


És nagyon sok ilyen van. Ezek hol nevelkedtek?



2020. nov. 16. 08:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy az üzeneted tartalma nem keltette fel az érdeklődését, bármi is legyen az ok, neked nincs jogod ítélkezni a döntése felett.
2020. nov. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
50%
Neveltetés kérdése.
2020. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
79%
És te hogy gondolod, hogy “kell” írni?? Ha valakinek nem vagy szimpi, vagy érdektelen számára amit írtál, miért írna?
2020. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
77%

Az interneten még mindig nem kötelező ismeretlenekkel szóba állni, még ha társkeresőn is van az ember. Én csak azután írok vissza valakinek miután megnéztem a profilját, és biztos hogy egymást keressük (így pl ha valaki csak szexelni akar annak nem írok vissza). Aztán ott vannak azok is akik csak egy sziát írnak, visszaköszön az ember, és behalt az egész beszélgetés...

18/f

2020. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
43%

Szimplán a bunkó kategória. Közben meg ha ő ír és nem kap választ, akkor sivalkodik.

Mondjuk egy ideje hanyagolom is ezeket az oldalakat, mert a legalja van már főként rajta, értelmetlen időt pazarolni rá.

2020. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
76%
Az is lehet, hogy csak szerinted írtál normálisan.
2020. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
76%
Utcán se állok szóba mindenkivel, nem értem mi a baj.
2020. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
79%

én egy ideig mindenkinek válaszoltam még akkor is, ha nem akartam ismerkedni, de nagyon sokan nem tudják elfogadni az elutasítást és még ők kérnek engem számon utána. én meg senkinek nem fogok magyarázkodni, és nem érdekel, hogy bunkóság vagy sem, de nem fogok mindenkinek válaszolni. aki meg ezt nem tudja elfogadni az ne társkeresőzzön szerintem.


egyébként kedves kérdező, már az itteni leírásodból is árad a düh meg az agresszió, ha a profilodban is ilyesféle leírások vannak, akkor nem csodálom, hogy nem kapsz választ.


24/f

2020. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
82%
Ez a legjobb indulás egy kapcsolatban... még meg se szólaltam, és már le vagyok baszva :D
2020. nov. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
44%

7; Miért kellene mindenkinek írni. Ha az utcán is odamegy valaki hozzád és kérdez, vagy mond valamit, de hátat fordítasz és elsétálsz?! 😁

Kb. akkora parasztság lenne. Persze ha ilyen vagy.....

2020. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!