Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív fél az mindig csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív fél az mindig csak a másikat dugja, és sosem lesz belőle a passzív fél? Illetve a passzív sosem dug, csak kapja?

Figyelt kérdés
Én heteró vagyok, de tényleg érdekel a dolog. Tehát most aki csak aktívnak vallja magát, annak nem is jár a fenekében sosem a pénisz? Illetve az aktív szokott orálozni a passzívnak? Tudom, hogy vannak uni-k is, de ha például van egy uni, és egy aktív fél, akkor az aktív fogja hagyni, hogy az uni betegye neki? Vagy hogy van ez? Köszi a válaszokat.

2020. nov. 16. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van azért olyan, hogy néha szerepcsere.
2020. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Orál általában kölcsönös az análnál vannak a szerepek és emberfüggő hogy mennyire kizárólagos. Van aki teljesen aktív, van aki többnyire, van aki uni stb.

Meg vannak a kivételek. Nekem a péniszem nem sok élvezetet ad szóval azt sem szeretem ha sz*pnak. (Csak nyalás, dugás meg egyéb erogén zónák izgatása jöhet szóba). De én szívesen sz*pok.

Aztán vannak olyanok is akik egyáltalán nem análoznak.

Lehet még így is kihagytam valamit, ahány ember annyi vágy.

2020. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aktívként próbáltam már a másik oldalt is, de nem igazán jött be
2020. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én szexuális értelemben el tudom fogadni a melegeket, és megértem őket, de azt nem tudom megérteni, hogy egy passzív hogy nem kívánja sosem, hogy bedugja ő is a farkát valahova.
2020. nov. 17. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Dugni nem engedem magam,de szopni szopok.Hálám jeléül,hogy jól meg dughattam
2020. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont egy olyan passzív vagyok aki csak azt szereti ha dugják és ha szophat. Egyszerűen nem kívánom, nem is izgat és nem is szeretném hogy én dugjak meg valaki vagy engem szopjon le valaki.

Hogy kinek mi jön be azt érdemes meg beszélni előtte lehet hogy van olyan aki fixen mondja magát valaminek aztán kiderül, hogy ínyenc és egy arra alkalmas partnerrel máshoz is kedvet kap vagy kipróbálna ezt azt.

2021. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!