Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországi melegek! Inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországi melegek! Inkább Magyarországon vagy külföldön képzelitek el a jövőt?

Figyelt kérdés
A jelenlegi magyar helyzetet látva külföldről nézve nem túl reményteli.

2020. nov. 17. 00:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
92%

"remélem külföldön mind" "Menjetek külföldre, a pride al együtt!"


Komolyan legyen szép hosszú életed. És annyi szerettedet temesd el amennyi csak van.

2020. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy itt is látszik némelyik hozzászolásban, nem sok értelme van ebben a tetves országban maradni.

Mondjuk azt sem értem, minek jön ide észt osztani az, akinek elvileg köze nincsen a homoszexualitáshoz?

Persze a mitanyánk gondolom paranbcsa adta ezt is nekik!

2020. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
88%
Már ha lennének. Azonban világos, hogy hetero, meleg, bi, téged senki sem lehet képes elviselni. Az adott helyzetben a barátaid, tekintve a tényt, hogy a te barátaid, ehhez képest sokkal jobban járnának a halállal.
2020. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
5%

#14:

ismerőst írtam, úgy tűnik az agyadban levő melegbetegség ráhúzódott egyéb területekre is, a látásodat, olvasásodat is befolyásolja

szerencsére nincsenek nagyon meleg ismerőseim, 1 emberről gyanítjuk nagyon erősen, hogy az, viszont vele különösebben semmi bajom

persze ha meghalna a kérésednek megfelelően, azért nem hiányozna annyira

2020. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
8%
10. komment és az 53 % azért szép példája az lmbt emberek toleranciájának is :)
2020. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, de mit tehetnék? Elegem van! Elegem van, hogy mindig én legyek a toleráns, viseljem el, hogy beszólnak, ugatnak, undorodnak olyanok akik egyébként fabatkát sem érnek. Többé már nem. Számomra az olyanok mint ez a "remélem külföldön mind" tényleg nem érnek az égvilágon semmit. És nem lehet, és nem akarok, és nekem is nehezemre esik egy alomba tartozni velük és ugyanazt a levegőt szívni! Ennyi.
2020. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de csak azt várhatod el, amit te is nyújtasz.
2020. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ. Nem vagyok heteró gyűlölő. Elhiheted. De már egy ideje megfogadtam: a meleg gyűlölőkkel, a homofóbokkal, vagy csak bigott-bunkó-sznob emberekkel pontosan úgy viselkedek, ahogy ők velünk. "Visszaütök". És úgy értékelem őket, hogy fabatkát sem érnek.
2020. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
0%
Csak, hogy ők(mi) képviseljük a többséget. Ti olyanok vagytok,mint aki szembe megy az autópályán, és aki rosszallását fejezi ki az rasszista, homofób stb. Normálisan kellene élni, nem követelőzni, másokra ráerőltetni az elfogadást, bizonygatni, hogy ez teljesen normális, pedig nem az!
2020. nov. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
88%
Igazán szánni való vagy. És visszataszítóan pökhendi. Te tényleg nem érsz az égvilágon semmit. Majd meglátod, hogy igazam van.
2020. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!