Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha Romeora regisztráltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Romeora regisztráltam, utána rögtön miért nem tudok üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés

nov. 17. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ellenörzi a profilod

Lehet mint a képeknél

Max 1óra szokott ott lenni

nov. 17. 13:06
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Sokat nem vesztesz vele. Úgysem válaszol senki sem.
nov. 17. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Aktiváld az email-el a fiókod. Ha utána se működik, írj a supportnak.
nov. 17. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert lehet tiltolistan vagy mint en :D

Hisztisek, hamar tiltanak ha van nem hasznalt profilod, elarasztanak a spamek, a tobbseg igenytelen, radszallnak az idosek...

Nekem talan 1 vagy 2 jott ossze onnan osszesen az evek soran, szenny az egesz vannak jobbak pl Grindr.

nov. 17. 17:50
 5/6 -remete- ***** válasza:
Grindr is ugyqnazok vannak... az se pontos távolságot ad. Romeon már nem írok előre senkinek. Ha kell valami írjon van arcképem kint eltudja dönteni akar e tőlem valamit.
nov. 17. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
2. Ez nagyon nem így van. Grindr tényleg jobb, de planetromeon is rengetegen vannak fenn és sokan válaszolnak is vagy ők írnak rád. Nyilván nem mindegy, hogy te hogy nézel ki.
nov. 18. 10:54
Unatkozol? Gyere játszani!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!