Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket milyen gyakran ér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket milyen gyakran ér elutasítás társkeresőkön?

Figyelt kérdés

nov. 18. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Tízből tízszer.
Tízből nyolcszor.
Az esetek felében.
Kevesebbszer, mint az esetek felében.
Szinte soha.
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos gyakran a 30 as férfias passzívot kevesen keresik
nov. 18. 09:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan társkeresőn nem vagyok fent, de egyéb helyen szokott.
nov. 18. 09:46
 3/9 onlynoone ***** válasza:
84%

Kimondom a korom, és már el is vagyok utasítva :)

Társkeren én sem vagyok fent, de néha bohóckodom Anotalkon, ha olyan kedvem van, meg a csethun fentvagyok, de nagy értelme nincs. Ott mindenki... nos, kamukéró, vagy csak szopni / szopatni akar, vagy perverz, érzelmek zéró.

nov. 18. 10:14
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

utolsó, hát érdekes korod lehet:)

anotalk az felejtős:D

Első: légy aktív, és akkor fordul a kocka, 30 felett passzív,tényleg nehéz helyzetben van

nov. 18. 10:43
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

3. Ilyen helyeken minek keresel? Planetromeo, grindr, tinder azok vannak erre. Chat.hu nagyon régen működött talán, ma már ki használja?

1.

30-as korosztály dehogynem lehet sikeres, aktívként és passzívként is.

Persze nem ha kövér vagy vékony. Mert a vékony huszonpár évesen max. még lehet vonzó, szép, de egy kor felett egy férfi csak akkor néz ki jól ha nagyobb darab és természetesen sportosan vagy izmosan.

nov. 18. 10:44
 6/9 onlynoone ***** válasza:
64%
5 - nem keresek célirányosan, de ha befut valaki, eljátszom a gondolattal, hogy akár életképes dolog is összejöhet belőle.
nov. 18. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Kb 10 esetből 1-2x

18/f

nov. 18. 11:57
Unatkozol? Gyere játszani!
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ mi az elutasítás... amikor boldog-boldogtalannak írtam akkor 200-ból egy találat volt. Amióta szelektálok és nem írok annak akinek tudom nem érdemes ott mondjuk 50 levélből jön 2-3 válasz, abból lesz max. egy randi.
nov. 18. 12:39
 9/9 anonim ***** válasza:

10ből 10re szavazok.

ha én írok, ha más ír rám, egyből küldjek mindenemről fotót, főleg az arcomról, ő meg semmit se küld. jó hogy már nem kér önéletrajzot.

és itt vége az ismerkedésnek. nincs leírva semmilyen formában az elutasítás, de annak veszem.

tegnap 00:48
ORGANIC SHOP BIO ARCPEELING

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!