Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Teljesen kezdőként inkább egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kezdőként inkább egy nagyon tapasztalat aktív, vagy egy másik kezdő?

Figyelt kérdés

Uni vagyok, de a passzív oldalt még sose próbáltam.


25/f



2020. nov. 18. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
10es, 18 éves vagyok nem fogok negyvenessel lenni hiába pontoztok le 😂 Oké lehet, hogy én is leszek 40+ de attól még mindig úgy gondolom, hogy ennyi idősen már nem egy tinivel kellene dugni
2020. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdő passzívként egy tapasztalt aktíval lennék elöször
2020. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő uniként én is inkább kezdőt keresnék, akivel közösen felfedeznénk a dolgokat.


33 Bp

2020. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Idős passzív vagyok és voltam, mikor egy gyakorlott, de fiatal aktív avatott be. Nagyon odafigyelt, és az első perctől élveztem mindent. Semmi rossz érzés, fájdalom nem volt közben, és utána se.
2020. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kajak53 ***** válasza:
83%
Én 67 vagyok, gyakorlott, tapasztalt a homoszex terén. Meglepödnél hány fiatal fiú keres meg, bókol, szeretne kapcsolatot. Igaz, valaha élsportoló voltam, most is aktívan sportolok, de már régen nem versenyzek. Kisportolt, látványos izomzatom van, szörös vagyok, de az intim részeken borotvált/szörtelenített. Tapasztalatlan fiúk, kiváncsi és gyöngédségre vágyó kezdök írnak leginkább a partnerkeresö portálokon. Még senki nem panaszkodott a koromra.
2020. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!