Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 20-25 év korkülönbséggel van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év korkülönbséggel van esély monogám kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Monogámra van.
2020. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Van, csak nem biztos, hogy akarod.
2020. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem ettől fog függeni, de ez sok. Teljesen más ekkora életkorkülönbséggel az élettapasztalat, az életfelfogás stb.
2020. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sok a 20 év, de még 15 is.

Eltérő a mentalitásotok és a hozzáállás is.Van ismerősöm, egy srác, aki most 25 éves, eddig csak hozzá képest idős párjai voltak, 56, 49, most egy 51 évessel van,de nem bírja és kikacsingat. Érdekes módon pont az idős barátai voltak a hűek, nem ő.

Persze lehet kivétel is, de ritka.

2020. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4-es én vagyok a fiatalabb, és sosem kacsingattam kifelé.

2020. nov. 18. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont, mintha az én barátom tette volna fel a kérdést.
2020. nov. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
80%
Talán igen.
2020. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem normális ennyivel idősebb emberrel lenni. Ez azt jelenti, hogy valamiben neked támaszt kell nyújtson(pénz, tapasztalat) . Leélni az életedet nem fogod 20+ évvel idősebbek, mert vagy rajossz, hogy jóval előbb meghal és egyedül maradsz. Ha viszont a pénz számít, hogy örökölj stb, akkor mellette maradsz, míg el nem éred amit akarsz és utána keresel mást, akivel szintén ezt teszed. Félre ne értsd, nem azt mondom, hogy te ez vagy, de valami gubanc van a fejben, mert ennyivel idősebb embert választasz. Gyermekkori traumák stb. Apa komplexus stb, ezek nem normális dolgok, attól függetlenül, hogy ezt sokan másképp gondolják. Szakember ezt ki tudja kezelni, szóval ajánlom. Így boldog sosem leszel, de majd megfogod tapasztalni, ha most nem is hiszel nekem.
2020. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!