Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Korona vírus miatt nem szexelnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korona vírus miatt nem szexelnek?

Figyelt kérdés

Egy barátom és a pasija 3 hete nem szexelnek, mert fél a barátom pasija. Kicsit hipohonder, illetve neki már volt kollégája korona vírusos és neki nem az enyhébb tünetei voltak...

Szóval a lényeg, hogy nem igazán akar testi kontaktust a barátom pasija, ölelés is alig van közöttük. Szeretik egymást, de a barátom már eléggé ki van akadva, ezen.


Van aki hasonló helyzetben van? Esetleg akiknek van párkapcsolata, ti csökkentitek a testi kontaktust? Nem csak szex hanem puszi, ölelés stb.



2020. nov. 18. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Elmondom, neked, hogy milyen helyzetben vagyok. Pultosként dolgozom, elég sok embert ismerek, és a fél kerület engem is ismer. Egy kezem kevés, hogy megszámoljam, hányan haltak meg koronavírusban a barátaim közül. Lehet, hogy volt alapbetegségük, amivel eléltek volna még 70 évig, de a vírus megpecsételte a sorsukat (a járulékos szövődményekkel). Úgyhogy nekem senki ne mondja, hogy ez kamu, hogy politika, hogy túl lehet élni, mert akár ha egyetlen embert is találok az utcán, aki önhibájából renitens, megfeszítem. Bazmeg :\
2020. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Ha a legjobb barátommal találkozom, akkor megölelem utcán is, nem érdekel.

Engem munkám miatt szűrnek rendszeresen,de egyébként vigyázok.

Nem megyek tömegbe,sem alkalmikba.

Viszont akit szeretek, még ha csak a barátom is,de ölelés és puszi mindig van.

Tudom,hogy a helyzet nem jó, de nem kell fosni és rémisztgetni.

2020. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"Tudom,hogy a helyzet nem jó, de nem kell fosni és rémisztgetni." Majd ha neked is lesz pár halottad, ahogy nekünk van a koronavírus miatt, át fogod ezt értékelni 😢
2020. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!