Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefekudtem egy, fiúval, és,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem egy, fiúval, és, jo volt, akkor én homoszexuális vagyok?? Vagy csak jó volt?

Figyelt kérdés
Fiuk

2020. nov. 18. 20:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Kmoly választ
2020. nov. 18. 20:03
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Az igaz, hogy egy homoszexuális együttlét nem tesz senkit homoszexuálissá. De valamiért csakmegtetted és valamiért csak jó volt..
2020. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Á, dehogy, csak kíváncsi hetero, aki szereti a f@szt is.
2020. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biszex
2020. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az vagy
2020. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az vagy, ha jól is esett. De lehet biszex.
2020. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne agyald túl a dolgot. Miért fontos azonnal bekategorizálni a szexualitásodat. Jó volt megtörtént élvezted amivel nincs semmi baj ha lánnyal is hasonlóképpen élbezed és kielégít elképzelhető, a bisexualitás. Ha inkább fiúval volt a kielégítőbb talán homoszekuális. De még az is felvetődik, sexet nem tekintve érzemet ki iránt tudsz táplálni. Ezekre a választ te magad fogod megtalálni. Egy legyen fontos az pedig az, hogy légy boldog. Ha boldog lesel egészséges életed les.
2020. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

" egy pohár bortól senki sem lesz alkoholista "

Ha valakivel volt fiús kapcsolatod attól még nem vagy meleg!!

2020. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!