Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt ilyen pasik? 28/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen pasik? 28/F

Figyelt kérdés
Sziasztok, azok jelentkezését várom, akik 2018 júliusában jártak Gárdonyban a nudista strandon. Van itt esetleg közülük valaki? Ha igen, lenne kedvetek ismerkedni?

2020. nov. 21. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Jártam ott. Most ez miért is feltétel egy ismerkedéshez? :D
2020. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

#1

Gondolom ott látott valakit, aki tetszett neki. Vagy ott szedett össze valamit és kontakt kutatás.

2020. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A 2-es kérdezőnél van a pont: találkoztam valakivel ott abban a hónapban, aki megtetszett. Semmit nem tudtam meg róla - gondoltam, hátha itt szerencsével járok.
2020. nov. 21. 08:32
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nah, pont az ilyen dolgok miatt kéne frissíteni a gyakori kérdések felületét, hogy a törölt válaszok számai is látszódjanak, vagy valami nyoma legyen. Így most teljesen úgy néz ki, mintha a kérdező a 08:26-os válaszolónak írt volna aki jelenleg a 2-es...
2020. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem lett törölve egy válasz sem. Teljesen normális és érthető a dolog ami itt zajlik. Az hogy te nem tudsz szöveget értelmezni, az nem az oldal és nem a kérdés illetve a kérdés alatt szereplő válaszok hibája
2020. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Oh, igaz, bocsánat, olvasás közben másra figyeltem és azt hittem hogy a két mondat két különböző válaszolóhoz tartozik.
2020. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, két különböző válaszoló az 1-es és a 2-es. Szóval bocs de még a magyarázatod sem értelmes. Szerintem ezt ne erőltesd.
2020. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sajna 2014-ben voltam utoljára.Akkor nagyon szerettem ott lenni,nagyon jó kis hely volt,ha a nádasban levőre gondolsz.
2020. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: igen, a nádasban levő helyre gondolok.
2020. dec. 21. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!