Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, személyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, személyes ismerkedés kezdetén szerintetek a mérsékeltebb bókolás szimpatikusabb, vagy vagy lehet bátrabb az aktív fél?

Figyelt kérdés

Sajna még nem nagyon van tapasztalatom ezen a téren.

Mennyire legyen lényegre törő az ember ha már kapott jeleket?

Nem tudom hogyan lépjek tovább, egy helyen sportolunk ,dumálgatunk kölcsönös a szimpátia, de ő sem és én sem merek tovább lépni.Attól tartok elfog laposodni a dolog mielőtt alakulna valami.

Mit mondjak neki, hogyan tovább?



2020. nov. 22. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
nekem többet jelentene ha mondjuk elhívna valahova mintsem bókoljon.
2020. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
#1 szerintem a kettő kombózva a legjobb😅
2020. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem próbálkozz be nála max visszautasít
2020. nov. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy csók, és már helyén is vannak a dolgok. Legfeljebb lekoptat, de nem hiszem. Ha már megvannak a "jelek", akkor kár egymásra várni, csapj bele, nem veszíthetsz.
2020. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Bókolni idétlenség, azonnal csókkal támadni pedig bunkóság. Az ismerkedés nem ebből áll.
2020. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
"azonnal csókkal támadni pedig bunkóság" - lenne, de nagyon messze vannak már az azonnaltól, szerintem. De ha így állunk kérdező, nyújts be kérvényt, valóban :D
2020. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Az aktív fél legyen férfi és igenis bókoljon, és ha úgy érzi hogy van szimpátia, és a helyzet is olyan akkor ne féljen csókot kezdeményezni.
2020. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Hat en ugy szoktam aktivval talalkozni h lesz is vmi

Akkor igenis terjen a lenyegre

2020. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!