Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgat, ha csiklando...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat, ha csiklandoznakk vagy ha csikizhettek?

Figyelt kérdés
Engem nagyon izgat, ha kikötözve csiklandoznak.

2020. nov. 23. 07:46
1 2
 1/12 Hellmano ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Rohadtul nem. Sajnos olyan csikis vagyok, elég ha rám néznek, aztán már fetrengek. Fájdalmas :D
2020. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat, bár inkább az, hogy csikizzek.
2020. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem izgat
2020. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak ha a csiklómat csikizi az ujjával vagy a nyelve hegyével. Nyami. 😋👄💦
2020. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
nem szeretem mert sokat puffadok és elf*gom magam a csikizéstől
2020. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A párom annyira csikis meg sem tudom fogni a derekát, vagy megsimogatni mert neki az már csikis. Egyébként imádja ha csikizem, kérni is szokta. Legutóbb végig úgy oraloztam, hogy közben csikiztem, nagyon nagyot élvezett és teljesen magán kívül volt a végén.
2020. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csikizni szeretek, és azt is talpon.
2020. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
80%

Engem az izgat, ha megkötözve csikiznek! :) Akit érdekel, írjon.


24/F

2021. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

gyerek koromban szégyelltem ezért az érzésért magam, azt hittem ez nem normális. Aztán kórházba kerültem, lábamat többször operálták, és utána vissza kellett kötözésre járni. Már a bentfekvés alatt az egyik fiatal nővérke élvezte, ha a kötözés címén az ollóval vagy "véletlenül" az ujjaival a talpamon meg tudott csikizni. Persze bocsánatot kért, és azt mondt aegy férfinek ennyit ki kell bírnia. Aztán az egyik kötözés alkalmából bezárta az ajtót, a kezelő asztalhoz kötötte a lábaimat és elkezdett csikizni, kötözés leple nélkül.

- Tudom hogy már rég élvezted, most kedvemre fogok játszani, de ha hangoskodsz, a szádat is leragasztom leukoplaszttal. És az eredmény, hogy a nadrágom láthatóan átnedvesedett. Nem mertem hazamenni, ezért megszárította beillatosította.

Még két alkalommal kellett kötözésre mennem ...........!

2022. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!