Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mondjátok meg, hogy szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjátok meg, hogy szexeltek szaunában vagy bulin?!

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy a passzív fél hogy tudja azt megtenni, hogy kimossa magát, elmegy, egy buliba vagy meleg szaunába és mondjuk 2 ora mulva szexel egyet.

Főleg Pesten van az, hogy több mint háromnegyed óra is lehet az út.Ilyenkor otthon vagy a helyen mossák ki magukat(csaknem a helyen). Én őszintén kiváncsi vagyok erre hogy hogy oldják meg úgy, hogy nem történik "baleset".



2020. nov. 29. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Úgy hogy a kimosás tök felesleges. Normálisan táplálkozik, konditerembe járok, az emésztésem jó és nem volt még kakis balesetem.
2020. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Dettó, mint első.

Házibuliban dugtak meg, nem lett baleset.

2020. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem is dugtak meg váratlanul és nem volt semmi baj.
2020. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem kell szex előtt wcre menned akkor nem történik baleset.

Fel kell rántani egy gumit amúgy is, és ha néha ritkán éppen kicsit csikos lesz akkor sem kell vele foglalkozni. Ha belém élvez akkor úgy is gumiba megy, azt meg zsepibe teszi, ha a végén bekapom akkor meg megint csak ő veszi le és megy a zsepibe.

Volt már olyan, hogy váratlanul megdugtak, minden tervezés ellenére de nem volt kellemetlen szitu

2020. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az étrend protein gazdagabb, akkor a "végtermék" is szilárdabb lesz és simán távozik nem hagy koszt maga után. És akkor könnyebb tisztán tartani.
2020. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugy h szopok es nincs ilyen gond

Barmikor meg tudom tenni

2020. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jógyorsan.
2020. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kajak53 ***** válasza:
73%
A meleg-szaunában(Magnum) van zárt tusoló, hogy az esetleges szex után rendbe tehesd magad. Aztán lehet ismét élvezkedni.
2021. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Váltotozó
2021. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!