Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire újekeletű az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire újekeletű az a fétis/szivatás, hogy vannak akik a maszkba verik bele a péniszük és azzal szívatnak meg valakit, hogy miután megszáradt benne a cucc azt adják oda az illetőnek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Azért jó, ha tudod, hogy ez ilyen formán bűncselekmény.
2020. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mármint így baráti körben megviccelni? természetesen enm azt arra gondoltam,hogy a gyógyszertár wc-jében rátol vk egy adagot sé azt adja el...hanem ismerősök egymás közt így szivatják egymást...én csak hallottam meleg haverjaimtól, hogy ez most terjed
2020. dec. 3. 23:28
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ezt fétis helyett szimpla idiótaságnak tartom, ne hari.
2020. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azért hívtam fétisnek és szivatásnak is , mert nem tudom eldönteni hogy mi is ez az egész , de így már értem.
2020. dec. 3. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Aki ilyet csinál az beteg
2020. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kitudja...nem biztos, jó móka is kisülhet belőle , de még nem ptóbáltam
2020. dec. 4. 01:28
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezt az egészet nem értem. Szóval vagy te, mint meleg, meg egy rakás meleg cimborád, és adogatjátok egymásnak a láthatóan nem steril maszkokat egy kacsintás mellett? Ha meg nem tudja, hogy beleverted, merthogy szívatás, akkor csak úgy átvesztek egymástól egy bármilyen használt, összetaknyozott maszkot a lehetséges vírusokkal, baktériumokkal a pandémia kellős közepén? Ez túl megy a szívatáson meg a fétisen is. Én ezt statáriummal büntetném, ott helyben.
2020. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem találom viccesnek.
2020. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es , nem használtba, hanem éppen kibontott sterilbe
2020. dec. 4. 11:29
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez egyszerű butaság!
2020. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!