Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amikor direkt párkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor direkt párkereső üzemmódban vagy, mennyi időnként jön össze egy randi?

Figyelt kérdés

Pl PlantRomeo-ról, Tinder-ről.


Hetente vagy kéthetente érdemes számolni eggyel?



2020. dec. 4. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Legutóbbi alkalommal kb 1 napot voltam fenn Romeon, aztán töröltem is mert lett akivel jól kijöttünk, de ez mindig változik. Annó amikor huzamosabb ideig használtam, legalább heti 1 randi mindig összejött volna (csak hát nem mertem találkozni senkivel sem)


Szóval szerintem nem érdemes számolgatni vele, ahogy hozza az élet annyi randi lesz.

18/f

2020. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Akkor van hogy szabit veszek ki vagy tényleg tudom hogy laza napok lesznek a meló helyen.

kirakom a fotóm, rendesen kitőltöm mit kit keresek, és napi 30-100levelet ill tappancsot kapok, és igyekszek válaszolni mindegyikre, de sokan megsértődnek hisztizne...

Olyankor gondoltam hogy felveszek titkárnőt mert képtelenség kezelni XD

Szó - heti 2-3randi.

Max 3 hónapon belül lecövekelek valakinél, de az van hogy az első héten randiztam vele.

2020. dec. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó :hogy érted hogy sokan megsertodnek?
2020. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem tudok mindenkinek válaszolni
2020. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk hisztizni azért is lehet, ha valami elkezd valakivel beszélni, aztán megall a dolog
2020. dec. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
KB heti 1
2020. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Pár havonta szoktam max randizni valakivel. Ritkán találok olyat, aki tényleg felkelti az érdeklődésemet, erőltetni pedig nem szeretném a dolgot.


24/F

2020. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Én még fel sem regisztráltam, de már kaptam több ezer levelet. Azután nem is találkoztunk még, de sok 25cm-es farkú meg is dugott, miközben aktív vagyok. De én is csak a színtiszta igazat írom itt a gyakorin is, mint az életben! 😂
2020. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ hol élsz, városban vagy valami eldugottabb helyen. Pesten / Szegeden könnyű ismerkedni, ott akár het 3-4 is simán összejön, vagy amennyit akarsz.
2020. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha párkapcsolatra gondolsz és nem csak szexre vagy stb. normális korosztályon belül, akkor egy se volt (eddig még). Nekem valahogy nem sikerül ez.

18/p

2020. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!