Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » PlanetRomeo-s profilon ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PlanetRomeo-s profilon ha komolyat keresek milyen adatokat érdemes megadni?

Figyelt kérdés

Nem akarok farokméretet meg ilyesmiket kirakni mivel komolyat keresek.

Elég annyi, hogy versatile ami a szexualitást illeti, nem?


Gondolom hobbik, érdeklődési kör. Mit tanulok az egyetemen, hova valósi vagyok. Esetleg pár kedvenc film és zene?


Mást még mit javasolnál?



2020. dec. 6. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Szüleiddel élsz-e vagy egyedül, általában milyen a hangulatod, pesszimista vagy optimista vagy-e

Más szerintem nem nagyon kellhet.

2020. dec. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Hány nemibetegséged van...
2020. dec. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Planetromeon ? Komolyat ? Mindjárt jobb kedvem lett, ezen a hajnali órán :) Nem tudom megállni ,hogy ne nevessek nagyokat...


De azért sok sikert !

2020. dec. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Semmilyet se. Úgyse olvassa el az aki fent van. Egy része talán tudna olvasni, de értelmezni nem, meg különben is lesz@rja a másikat. Kéretlenül fog küldeni a farkáról képet, majd ha nem viszonzod azonnal akkor vagy töröl, vagy elküld a fenébe.

Sok sikert!

2020. dec. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Én konkrétan ki szoktam tölteni az összes dolgot amit ki lehet, hogy ne legyen üres a profilom. Utána legalulra a szöveges részben leírom hogy kit/mit keresek, hány év között, milyen vagyok és milyen hobbijaim vannak, általában elég hosszúra sikerül, beteríti az egész képernyőt 🤠 plusz legalább 4-6 képem kint szokott lenni, leginkább arcképek.


Nem tudom miért vicces hogy valaki Romeon komolyat keres, pont hogy erre lett kitalálva. Igaz, van pár olyan ember aki alkalmit keres, vagy síkhülye, de mivel megválogatom kinek nézem meg egyáltalán az üzenetét, én nem nagyon találkozok ilyenekkel, minden kapcsolatom a Romeon alakult ki. Ráadásul normális srácok voltak, más dolgok miatt lett vége az összessel.

18/f

2020. dec. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
18 éves és volt már több komoly kapcsolata. Igen, mindegyik sok-sok évig tartott. Hat éves korában kezdte az ismerkedést. 😂
2020. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Kapcsolatot írtam az utolsó mondatba 6#os 😀 és 16 évesen kezdtem, most volt az első komolyabb kapcsolatom ahol a páromat ismerte a családom, barátaim, és fordítva. Fas*zért kell ebbe is belekötni xd
2020. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Igazából az első másfél két év után derül ki, hogy két ember valóban összeillik-e, mert kb. ezután kerül le a rózsaszín szemüveg. Egyetértek a hatossal, valóban onnan számíthat valami komolynak.
2020. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Manapság a komoly kapcsolat már az, ha másnap is megismer az utcán. :(
2020. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!