Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első randin mit érdemes viselni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mit érdemes viselni?

Figyelt kérdés

Ing + pulcsi lenne jó mostanában, vagy megengedhetek magamnak egy pólót is az ing helyett?


Casual stílus elfogadható melegek között?


+ Vigyek neki valami csokit ilyenkor? (pl egy tábla Milka)



2020. dec. 13. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Amiben jól érzed magad. Ha te elegánsan szeretsz öltözni akkor úgy öltözz, ha a lazábban, akkor úgy.
2020. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

válad a stilusod,ne mímelj valamit ami idegen tőled. Persze faxa egy elegáns pasi,de ha alaból nem vagy inges,öltönyós akkor feszengeni fogsz.


Első randira sosem vittem semmit, nem kell. Ha rosszúl sülel akkor buktál egy csokit.

2020. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint a lezser elegancia jön be. Viszont a legfontosabb tényleg az, hogy önmagad légy hiszen csak így lehet kisugárzásod, ami szerintem többet ér bármilyen ruhadarabnál. :)
2021. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!